Barclays Premier League 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Barclays Premier League?


  • Вкупно гласачи
    472
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 август 2009
Мислења
9.540
Поени од реакции
5.769
Не можам да сфатам како судиите, како што викате не судат пенали... Или се очајни или што е работата... Чим навивач на Јунајтед вика дека имало пенал за нас, значи имало.. Не ни треба да ја гледам снимката... Истото важи и за нив, кај им беа очите на Мејсон и колегите за играта со рака на Жигич ? Очајни се во ова коло, особено сезоната...


Дајте ми податок, кој судеше на Виган Арсенал ?
 
В

Вори

Гостин
Алоо лепотане,зборев за моментот кога Тери го удри во рамо топката,а не за твојот Арсенал.Разлистај малку ќе видиш...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хаха, како и да се сврти ти ќе нема шо да збориш, вие си останувате најголемите бедници :S
Ај ќе видиме!!
И сега, шо ќе видиме?Не сте бедни, не сте ништо, едноставно е - нема ЗБОР што вас може да ве опише ...Скријте се во некоја дупка и ќутете си, најдобро за вас ќе биде.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
значи слепец да беше судијата ке видеше колку беше во офсајд Дрогба :tapp:


Овие па Лузерпул од кој стасаја губат ....
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.711
Поени од реакции
11.141
Сакам да им ја честитам победата на веќе очајните фанови на челзи после не знам колку време пауза...
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.213
Поени од реакции
1.713
Челзи победи како што очекував, Арсенал можеа, но не успејаа (чист пенал недосуден), Сити си тепаат, к не ги боли. Туку друго сакав да кажам: тие Ливерпул нека се удават у некоја река сите до еден. Центарот да не се помине на Енфилд против Вулфс, да им праат иницијатива, Торес да не прими топка (а од кој да прими и јас не знам), Хоџсон се смее саркастично, абе деде оди води некој клуб како Стоук, се радува типот на нерешени, ама сега изгубија, па малку е разочаран :pos2:. Не знам што уште го држат, ако остане до крај на сезона не му бега на Ливерпул 10 место. И да потенцирам, ако Манчестер не поведи на Енфилд, ова ќе го сметам за катастрофален кикс.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.504
Поени од реакции
11.286
Челзи победи како што очекував, Арсенал можеа, но не успејаа (чист пенал недосуден), Сити си тепаат, к не ги боли. Туку друго сакав да кажам: тие Ливерпул нека се удават у некоја река сите до еден. Центарот да не се помине на Енфилд против Вулфс, да им праат иницијатива, Торес да не прими топка (а од кој да прими и јас не знам), Хоџсон се смее саркастично, абе деде оди води некој клуб како Стоук, се радува типот на нерешени, ама сега изгубија, па малку е разочаран :pos2:. Не знам што уште го држат, ако остане до крај на сезона не му бега на Ливерпул 10 место. И да потенцирам, ако Манчестер не поведи на Енфилд, ова ќе го сметам за катастрофален кикс.
Не битно кое место ќе завршиме!! Битно е што ќе се направи на пазарот за наредната сезона!! Ама нема смисла да објаснувам посекако не сфаќате!!!
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Добро кретену!!
Абе Rosemberg..На крај испадна дека не биле дечките од фан клуб Арсенал криви, туку тебе никој не те трпел. Не сум се пуштил кај вас во фан клуб, ама се кладам дека и таму не те можат :))
 
Член од
29 декември 2010
Мислења
6
Поени од реакции
1
Јас многу време го знам овој форум, и затоа решив да се зачленам. Овој Rosemberg мрсе муда цело време и порано и сега. И затоа тој сега мисли дека е на седмо небо оти се закачнал со нов член, и според него секој нов член мора да е малолетен, што не е случај со мене. Така да јас многу и не се замарам со него, а тој како сака нека си тера.
П.С. Многу е фрустиран што на Ливерпул не му оди, па својта фрустрација ја искажува на форумот.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.504
Поени од реакции
11.286
Јас многу време го знам овој форум, и затоа решив да се зачленам. Овој Rosemberg мрсе муда цело време и порано и сега. И затоа тој сега мисли дека е на седмо небо оти се закачнал со нов член, и според него секој нов член мора да е малолетен, што не е случај со мене. Така да јас многу и не се замарам со него, а тој како сака нека си тера.
П.С. Многу е фрустиран што на Ливерпул не му оди, па својта фрустрација ја искажува на форумот.
Изгледа разбираш ти!!

--- надополнето ---

Абе Rosemberg..На крај испадна дека не биле дечките од фан клуб Арсенал криви, туку тебе никој не те трпел. Не сум се пуштил кај вас во фан клуб, ама се кладам дека и таму не те можат :))
Да??Ај види добро кој почнал овде расправија!!
 
A

apidrone

Гостин
Изгледа разбираш ти!!

--- надополнето ---



Да??Ај види добро кој почнал овде расправија!!
А зашо едноставно не одабиш? И така ти испаѓаш црната овца. Се брукаш самиот себе, а и клубот за кого навиваш. Ако сакаш ќе ти купиме едно Сони 3, или ИксБокс, па тогаш ќе можеш да се радуваш на титули на Ливерпул.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.504
Поени од реакции
11.286
А зашо едноставно не одабиш? И така ти испаѓаш црната овца. Се брукаш самиот себе, а и клубот за кого навиваш. Ако сакаш ќе ти купиме едно Сони 3, или ИксБокс, па тогаш ќе можеш да се радуваш на титули на Ливерпул.
Па фала богу кога се расправам со група а не поединец!! Сега гледам зошто The Carpenter го напушти форумот а и зошто Диме не се занимава со ова!!
 
В

Вори

Гостин
Манс има коректен и фер однос за разлика од тебе и таквите ко тебе.И баш затоа ме зачуди неговиот пост.

Туку фане,кажи ми од кое село си жити се?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom