Barclays Premier League 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Barclays Premier League?


  • Вкупно гласачи
    472
Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
^

А,ти треба малце да се скриеш и да не коментираш ништо.Бар извесен период...се надевам дека знаеш за што ти зборам :smir:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Хаха, како и да се сврти ти ќе нема шо да збориш, вие си останувате најголемите бедници :S
Сега имаат екипа која ќе им прави друштво. Една плава екипа која се врати во гомната каде и што припаѓаше. Тоа е разликата помеѓу тимови со мадиња и вештачки тимови :tv:
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.198
Поени од реакции
14.496
И екипи кои немаат ЛШ.Убаво им е,мамето нивно :nerv:
Хммм што сакаш да кажеш со ова мн ме интересира?
Убаво си кажа човекот, вие сте вештачки тим, се додека е Роман таму може да бидете при врвот, во оној момент кога Роман ќе ве напушти ќе бидете на нивото на Астон Вила, Евертон, Сандерленд итн...
Исто се однесува и за Шити
 
A

apidrone

Гостин
А кога зборев на почеток на сезона дека Челзи е вештачка екипа, дека кај и да е ќе паднат, одеднаш „самите сфатиле дека Челзи се џубре, дека Роман не давал пари, ама сепак се гордеат со него“, па цели дискусии се водеа за секој збор што им штрчи, се јачаа... требаше шеикот од Сити да го купи Челзи, барем ќе се одржуваше уште некое време.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.278
Поени од реакции
10.435
Абе ROSEMBERG не се прави паметен. Гледај си го ти твојот Лузерпул во вториот дел на табелата, а за Манчестер Јунајтед не се сеќирај разбра.......
Секако!!! :pos2: деца....

--- надополнето ---

Хаха, како и да се сврти ти ќе нема шо да збориш, вие си останувате најголемите бедници :S
Ај ќе видиме!!
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Хммм што сакаш да кажеш со ова мн ме интересира?
Убаво си кажа човекот, вие сте вештачки тим, се додека е Роман таму може да бидете при врвот, во оној момент кога Роман ќе ве напушти ќе бидете на нивото на Астон Вила, Евертон, Сандерленд итн...
Исто се однесува и за Шити
Не бе па ти..послаби ќе бидиме...нешто како Престон,Вотфорд....
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
^ Со Лидс може ке се јадете во чемпионшип... ко старите добри времиња во премиер. :)
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
Сакаат ама можат само копачките и гаќичките да му ги купат!!! А ракавиците бонус!!
:pos2:

Овој не го ставаат во Манчестер топки да собира, камоли голман. Може да дојде како посетител на тренинг да гледа како го тренираат Кушчак. Кусо пенде, така ми е антипатичен уште во Јунајтед да дошол, аииии :pos:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
:pos2:

Овој не го ставаат во Манчестер топки да собира, камоли голман. Може да дојде како посетител на тренинг да гледа како го тренираат Кушчак. Кусо пенде, така ми е антипатичен уште во Јунајтед да дошол, аииии :pos:
Го заборај и новото засилување Линдегаард
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.278
Поени од реакции
10.435
:pos2:

Овој не го ставаат во Манчестер топки да собира, камоли голман. Може да дојде како посетител на тренинг да гледа како го тренираат Кушчак. Кусо пенде, така ми е антипатичен уште во Јунајтед да дошол, аииии :pos:
Ама признај ни самиот не веруваш во ова што го напиша:smir:
Како и да е морам да признаам дека имаш смисла за хумор!!!

--- надополнето ---

Не бе па ти..послаби ќе бидиме...нешто како Престон,Вотфорд....
Не не....како Рочдајл,Гримсби,Нотс Каунти..а може и полошо :smir:
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
Ама признај ни самиот не веруваш во ова што го напиша:smir:
Како и да е морам да признаам дека имаш смисла за хумор!!!

--- надополнето ---Не не....како Рочдајл,Гримсби,Нотс Каунти..а може и полошо :smir:
Најозибилен сум. Исто како што ми е смешно и незамисливо дека ќе дошол Мичел Салгадо во Манчестер (тоа пред 100 години), Лас Диара, другиот Диара, хахаха, абе ајде бе....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom