ASOT

Статус
Затворена за нови мислења.

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Абе како заради времето, на оние од белгија им пишале мејл дека немало доволен број на карти (број кој тие очекувале) и затоа е откажан, јас добив минимум 4-5 мејла од некој си ное од холандија што е за онлајн картите, вака онака вака онака се правдат само, нека ми даат карта за 3те дена за у белгија на туморолланд и ќе им опростам :D
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
^ се е ствар на вкусови, ама мене лично, артистите на трансфјужн ми се омилените, тој тип на музика.
за разлика од тумороленд или сензејшн у белград што не ми праи толку кејф
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Јесте то, али тумороланд и белото не е толку исто, по се иде прогресив на утрешната земја :D
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
зннаев дека има ваков ризик ... зато и не планирав да одам белград ... плус мислма дека асот се доживува најдобро на домашен терен па затоа асот 600 во холандија ќе е таман ...
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
^ Зашто ASOT 600... пак можеш на ASOT 550 во Холандија на 31 март... :) А во Србија преовлада турбо фолкот, слаба продаја на карти за ASOT, а можеби и малце цената ги одврати клаберите... Али Белградскиот ASOT едино за Simon Petterson вредеше... :)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
зннаев дека има ваков ризик ... зато и не планирав да одам белград ... плус мислма дека асот се доживува најдобро на домашен терен па затоа асот 600 во холандија ќе е таман ...
Што знаеш ти бе :D
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Шо ќе одам до холандија и ќе ги даеш тие пари за асот, поарно ќе идам у белгија на tomorrowland и ќе си поминам x10 пати подобро
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
После ова мислам дека Армин нема веќе да стапне на Балканот. Што значи, да збираме пари за Холандии, Германии, Франции... Жално.
 
T

Torchyrus

Гостин
Таман ми мина нервозата, не планирам да отварам стари рани. И две епизоди од емисијата не сум слушал.
хехехе ниш ако се премислеш во случај имаш стрим нa di.fm во транс , на официјалната страна коче не се уклучува моментално дефинитвно најоптоварена страна е :D
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
It will be a long night, само што почна Армин ќе тера до 3, после тоа Lange, дефинитивно нема да се спие до кај 5-6. Trance 4 life!
 
T

Torchyrus

Гостин
почна фуриозно успори малце сега пак се враќа ајмо Армин цару распали !!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom