ASOT

Статус
Затворена за нови мислења.

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
а дали има некој информации за да се купи само карта од Папилон, без превоз ??
Ако веќе планираш да купуваш само карта, поефтино ти се фаќа да си купиш од нет.
 
T

Torchyrus

Гостин
Исто имаше за White sensation јас го снимив тогаш :D Али подруго е да си там и дома на радио :D
Да имав прилика секако дека ќе одев ама кога немам вака од дома ќе си го слушам :place::place:
ете со братучедот Alexander_Dgrejt терајте вие .. :)
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Хахахха, и сеа ние што купивме на нет парите ташачиња :D
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Нека се гонат сите у п***у матер. Ваков настан, а слаба продажба на карти? Што му е на народот бе? Попрво би оделе Цеци, Карлеуши, да ви и**м племињата. Од Декември се спремав. И смештај и превоз резервирав и све.
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Хахахха, и сеа ние што купивме на нет парите ташачиња :D
да им се мочам и у пари и у се, шо ке ми се 30 евра, ако ми ги даат арно, ако не здравје, тука за к*р*в ми се 30 евра...

прогласив 3 дневна жалост по повод откажувањето на евентот (слушам само транс-класици :) )
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
13
то е то,педерите пак заебаја,ние пак заебани.....има рефундирање на картите од 1-31 март на продажните места,а за тие што купиле онлајн,има некои информации на страните за продажба.пратете почесто,да не почнат и за то да кршат клечки. http://www.facebook.com/ASOTBelgrade
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
не вреди да се кука и да се повторуваат истите муабети по 100 пати за музичката култура на овој народ балкански, што ни преостанува, а најдеме наоколу некој добар евент и да се организираме заеднички, ако не ке пресушам.

еве како предлог од мене:
сабота 14
локација: Прага
цена на тикети: 45 е
артисти:

Dash Berlin (NL), Aly & Fila (EG), Andy Moor (UK), Simon Patterson (UK), Sean Tyas (USA), Richard Durand (NL), Arty (RUS), Super8 & Tab (FIN), Leon Bolier (NL), Blank&Jones (D), Orjan Nilsen (NOR), Alex O’Rion (NL), Arctic Moon (PL), Ben Gold (UK), Mark Eteson (UK),
Ruben de Ronde (NL), Wezz Devall (NL), Alexander Popov (RUS)
Guests: Audrey Callagher (UK) – LIVE and many more other performers

http://www.facebook.com/events/133458563416256/

:vozbud:
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Ако има некој што сака да оде у прага, и ако се префрлат за таа карта парите со доплата може да идеме, иначе не ми е за тие 30 евра ни најмалку, али зашо да ги даам на нив коа ми одземаа се ?
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
не вреди да се кука и да се повторуваат истите муабети по 100 пати за музичката култура на овој народ балкански, што ни преостанува, а најдеме наоколу некој добар евент и да се организираме заеднички, ако не ке пресушам.

еве како предлог од мене:
сабота 14
локација: Прага
цена на тикети: 45 е
артисти:

Dash Berlin (NL), Aly & Fila (EG), Andy Moor (UK), Simon Patterson (UK), Sean Tyas (USA), Richard Durand (NL), Arty (RUS), Super8 & Tab (FIN), Leon Bolier (NL), Blank&Jones (D), Orjan Nilsen (NOR), Alex O’Rion (NL), Arctic Moon (PL), Ben Gold (UK), Mark Eteson (UK),
Ruben de Ronde (NL), Wezz Devall (NL), Alexander Popov (RUS)
Guests: Audrey Callagher (UK) – LIVE and many more other performers

http://www.facebook.com/events/133458563416256/

:vozbud:
И ова е добро, ама не е тоа тоа. Не ми е ни за 30те евра. Ниту пак за депресијата во која западнав вчера вечер. ASOT бе за првпат во регионот, и тоа пропадна. За првпат ASOT е откажан, и тоа каде ако не на Балканот. А Армин во Албанија САМ собрал 15 000 луѓе. И нека не се правдаат дека демек ради времето не можеле да продадат билети. Жално.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom