Arrow

Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
Добра беше и втората.
И имаше ист рејтинг со првата. :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Види ги ти CW бе добри коментари има серијава..
ќе ја ѕирнам баш да видам што е толку фалена :)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Прва епизода дека, прати го рејтингот за едно месец дена кај ќе биде, освем фејк гласови и напалени тинејџерки незнам кој би гласал со 9-та за оваа бљувотина.
aj ne tropaj gluposti, arrow e prekrasna serija, a spored tebe koja serija ne e bljuvotina
--- надополнето: 20 октомври 2012 во 09:35 ---
nemoze na site kako tebe da im se svigaat ljubovni drami, ima liuge koi gledaat i akcija
--- надополнето: 20 октомври 2012 во 09:37 ---
Ако де глејте си ја. И предвидувам иста судбина ко Touch - во превод многу врева за ништо. Јас после првава епизода ова чудо не би го гледала. Секој со својот тертип.
te molam otkaci se od temava
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
aj ne tropaj gluposti, arrow e prekrasna serija, a spored tebe koja serija ne e bljuvotina

nemoze na site kako tebe da im se svigaat ljubovni drami, ima liuge koi gledaat i akcija

te molam otkaci se od temava
А шо ти ќе им пискаш на сите шо не им се допаѓа серијава?
Одмори малце, остави сите да си кажат мислење... за тоа е темава
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
aj ne tropaj gluposti, arrow e prekrasna serija, a spored tebe koja serija ne e bljuvotina
--- надополнето: 20 октомври 2012 во 09:35 ---

nemoze na site kako tebe da im se svigaat ljubovni drami, ima liuge koi gledaat i akcija
--- надополнето: 20 октомври 2012 во 09:37 ---

te molam otkaci se od temava
Имаш предупредување пред казнени поени за изигрување шериф на тема и плус по некоја ситна навредичка. Муабети со тропање глупости, на друго место, овде не. Ако ти се дискутира ко човек дискутирај, ако не си има санкција и за тоа.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Имаш предупредување пред казнени поени за изигрување шериф на тема и плус по некоја ситна навредичка. Муабети со тропање глупости, на друго место, овде не. Ако ти се дискутира ко човек дискутирај, ако не си има санкција и за тоа.
zasto kazneni poeni????a kako treba da diskutiram sprema tebe????i koj toa sum navredil, ako ti e prijatel/ka togas e druga rabota a ja ke pratam na glavniot administrator za da vidi dali ja tropam gluposti i navreduvam nekogo pa on neka vidi dali na mene ili tebe treba kazneni poeni
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
zasto kazneni poeni????a kako treba da diskutiram sprema tebe????i koj toa sum navredil, ako ti e prijatel/ka togas e druga rabota a ja ke pratam na glavniot administrator za da vidi dali ja tropam gluposti i navreduvam nekogo pa on neka vidi dali na mene ili tebe treba kazneni poeni
Друже смири се малку.;)
Јас ти кажувам дека имаш предупредување пред казнени, не дека ти се доделени казнени. Внимавај како се изразуваш во темава и не оди оф топик. Белким до толку можеш да се воздржиш.

А сега можеш да си продолжиш со дискусијата на темата.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Друже смири се малку.;)
Јас ти кажувам дека имаш предупредување пред казнени, не дека ти се доделени казнени. Внимавај како се изразуваш во темава и не оди оф топик. Белким до толку можеш да се воздржиш.

А сега можеш да си продолжиш со дискусијата на темата.
OK
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ги изгледавав двеве епизоди и незнам, не оформив некое посебно мислење.
Серијава додека ја гледам ме потсеќа на многу серии истовремено, има неколку клише моменти, ама забавна е, за плус 40 минути во неделата на уште една серија е добра.
Е сега дечково шо е како Бонд цурине и прво го бирале по тоа колку ќе биде јебозовен за повеќе женска публика да повлечат отколку колку го бива за глума тоа е друга работа.
Ама ќе ја гледам, барем засега делува интересно, плус не пратам ништо моментално што е акција во права смила на зборот.
 

ficdogg

221b
Член од
29 септември 2008
Мислења
1.105
Поени од реакции
699
Во добра насока иде серијава, со последниве две епизоди ме заинтересира да ја гледам редовно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom