Armin Van Buuren @ Colosseum - 16.07.2009

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Се ежам, не знам како ќе ја дочекам ноќта, возбуден, адреналин пуца, а камоли кога стрико Армин ќе застане позади миксетата, ќе одлепам ко сликичка од светско прваенство.:vozbud::vozbud::vozbud:
 

divjak

Aker
Член од
9 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa велерва лудилоооо ќе биди
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.774
Ајт, многу аздисувате со едни исти коментари, ќе ви ја затворам темава, радувајте се тивко :)
Некаде пред полноќ ќе ви ја отворам пак.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
палење палење и оп 3429582905823509238 луѓе во дискотеката

боом !
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.849
Поени од реакции
18.545
Ова беше една од најдобрите журки у мојов живот, а идам на журки више 7 - 8 години, која атмосфера ја направи не е свесен, не е за џабе најдобриот DJ на светот. Кои топеници се дешаваа коа ја пушти sunset boulevard :jaj:.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Јаоооооо:icon_eek:
Ушите ми се затнати, гласот ми е зарипнат, нозете, ај не зборам за нив, уште повеќе така ме болат.
За Армин требаше да зборам, да.
Епа што да кажам, човекот е sвер најголем!Дефинитивно ја направи најдобрата журка до сега, 4 пати се врати на стејџ, 4 пати рокна до даска, особено коа почна да микса накај хип хоп па забрза со ритамот, леле кој мерак ми го направил:vozbud:.
Се изнаскокав на сите траки, а го изгубив гласот на face to face, unforgievable, sunset boulvard, never say never итн итн.
Се' на се' одличен помин, супер дечко и дефинитивно пак би го повторила ова од синоќа.
Феноменална вечер, други зборови, епа немам.
Идам да легнам пред да паднам на биро.


Done & out //
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
ААААААААА!!!! Неможам да се соземаааааам аааааааааааааа најбољеееееееееееее многу гужва у пм. али НАЈБОЉЕЕЕЕЕЕЕЕ :drk::drk::drk::drk::drk: And Neveeer Say neveeeer agaaaiaiaaan :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom