Angelina Jolie

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Не ја сакам,ми личи на лоша личност,можеби и само до лицето е ама мене на кучка ми асоцира анџелина џоли...за децата шо ги посвоила и ги гледа збор не кажувам,ама како личност не ми се свиѓа...а шо е убава,убава е...ама најубава на свет не е!:smir:
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Ubava mi e samo fizicki, a po karakter (od ona sto se pisuva za nea) ne mi se svigja osven sto e mnogu humana, toa e dobro. Sepak ne e cela prirodna, ima napraveno operacii za da bide toa sto e, a i za ustata i jas mislam deka ima napraveno operacija iako se kazuva sprotivnoto!!!
No kako i da e, ubava si e, a posebno ustata!
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Лелееее ако може малку помали слики. Очиве како рефлектори ми се направија. Сеа инаку кога сме веќе кај Анџелина Џоли


:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:


Една од најубавите дефинитивно. Какво тело има лелеееееее!!!!!!
Ја да бев на местото на Бред Пит ..........:zlo:

хехееее знаете шо мислам
 

leila

.o0
Член од
10 октомври 2008
Мислења
862
Поени од реакции
46
Имам слики и од кога била мала, значи устата и била и тогаш голема. Мене лично ми се допаѓа што е сексипилна и знае да го истакне тоа. Телото не и е совршено, ама знае да го носи. А и поглед има... :vozbud:
П.С. А и брат и има исти усни, затоа не ми се верува дека има силикони.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Ахххх симбол за совршенство едноставно и се восхитувам на нејзината божествена убавинаа:pipi:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
12
Поени од реакции
0
Mene mi se dopaga ima ubavo telo.... Imam bratu4etka so e opsednata so nea epten mnogu ja saka
 

buba18

God is a DJ
Член од
8 јануари 2009
Мислења
358
Поени од реакции
10
Не ја сакам многу
Не ми толку убава како што сите ја прават
отсекогаш сум имала вакво мислење за неа:toe:
 
С

Сатори

Гостин
Ubava mi e samo fizicki, a po karakter (od ona sto se pisuva za nea) ne mi se svigja osven sto e mnogu humana, toa e dobro. Sepak ne e cela prirodna, ima napraveno operacii za da bide toa sto e, a i za ustata i jas mislam deka ima napraveno operacija iako se kazuva sprotivnoto!!!
No kako i da e, ubava si e, a posebno ustata!
Има операција за подигнување на градите направено кои што и се патем, природно големи.
А карактерот на Џоли е бунтовен, да, ама тоа што го преживеала, чудо е што прераснала во тоа што е денес и не може туку така да се каже ај хумана е, само тоа ми се допаѓа кај неа, како да се дели карактерот на различни карактерни особини.
Пу бе!
Деца!
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
На оваа жена, во секое време и стојам на располагање, да и робувам, садо-мазо, а слободно и мозе да ме изебе еднаш... Онака уз муабет...
Абе се... Се шо сака нека праи..

Ова најодговорно го тврдам!
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
angelina не е баш толку убава,има и уште поубави од неа,ама знае како да се истакне,да погледне,знае како да зрачи,знае како да биде убава и секси-тоа е нејзината вредност што ја прави просто неодолива.За Bred воопшто не ми се свиѓа незнам зошто:kesa:,секогаш се чудев кога некој ќе речеше-уф Бред Пит колку е убав
 

M!ss V

...Supermassive...
Член од
1 февруари 2009
Мислења
108
Поени од реакции
6
фина ми е анџелина :wink: не само што ја засакав поради нејзината убавина и актерството, туку и што е амбасадорка на UNHCR која им помага на сиромашните и се грижи за нив...ја имам следено и на такви емиции и сум се воодушевила каде одела, што правела, како помагала.....браво за нејзе:aplauz:






а тетоважите и се прекрасни :)

 
Член од
3 февруари 2007
Мислења
293
Поени од реакции
30
Angelina e zena na koja i se voshituvam. Dali za izgled, dali za humanost, ednostavno ja obozavam.
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Физички и не ми е толку привлечна, некако како роботче ми е, и има машка градба.
Ама ја обожавам поради хуманоста што ја носи во неа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom