simona_ragazza
Поени од реакции
30

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • здраво, видов бо темата Ги чувате ли старите добри детски песни? дека ја бараш песната cokolado, cokolado cokolatcence, mama veli prestani ke stanes burence, a ja sedam bolna doma nejkam apcinja, sakam samo cokolatcinja, знам дека е стара порака и песна но, дали ја имаш најдено
    simona_ragazza
    simona_ragazza
    Не, не сум ја нашла... :( Ја нема изгледа на нет.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom