Angelina Jolie

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Кол ми уирд, ама госпоѓата Џоли ми е доста непривлечна. Не знам дали има врска со физичкиот изглед или дека е премногу нападно момето :), едноставно не ме привлекуваат така агресивно "sex-bombish" тип на жени.

Ќе го умре господин Пит осеќам... :) :) Фром секс и остало...
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
Џоли е закон жена, стварно убава и со шминка и без шминка
 
С

Сатори

Гостин
Хахаха

Bada Bing! напиша:
Кол ми уирд, ама госпоѓата Џоли ми е доста непривлечна. Не знам дали има врска со физичкиот изглед или дека е премногу нападно момето :), едноставно не ме привлекуваат така агресивно "sex-bombish" тип на жени.

Ќе го умре господин Пит осеќам... :) :) Фром секс и остало...
:duel: Иако ја обожавам Џоли, можам да ти кажам дека и јас мислам дека Пит нема да може да издржи, тоа е...мн. е она силна за него.
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
117
Поени од реакции
8
jas mislam deka angelina e perfect, poseduva se onaka epten e sexy ama nekako so brad i ne mi odgovaraat on mi e takov mekus a ona takva silna ima mnogu energija i se ostalo so bi se reklo..
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Анџелина може не е најубава, али она е ПОСЕБНА. Никој не изгледа како неа (да не спомнуваме бледи копии како северина) Има прекрасни полни усни, зелени(мислам) прекрасни очи, убаво градено тело, неодоливо деколте и секси насмевка :))) Се разбира дека е меѓу најубавите суштества на планетава, и покрај нејзиниот изглед ми се свиѓа и нејзинот карактер. Посебна е, ...што да кажам.. БОЖИЦА :wub: :wub: :wub:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.799
Денес го гледаф првиот Томб Рејдер на А1...

Останаф бес коментар!!!!!!!

Не е најубава жена на светот но има некоја аура околу неа што ја прави толку привлечна.
 
С

Сатори

Гостин
...

Се обидував да се воздржам да не гњавам со слики, ама Џоли за мене е....не можам да објаснам...


 
Член од
29 мај 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
Angelina Jolie.... ednostavno neopisliva.Taa e bozica.Edno sto e prekrasna sesy,tuku e i humana.
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
The`bItCh многу ми личи на Jolie.. ја има насмевката, а бар на една слика има иста фаца.. што е секако позитивна работа (=
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не ми се верува дека дури сега ја гледам темава ееееееееееееееј!:zid: Ќе се отрујам. Нема што да ставам, скоро се сте ставиле. Еве една слика од мене на која е стварно преубава..:aplauz:

 

Sonce

Live your dreams
Член од
7 август 2006
Мислења
80
Поени од реакции
0
asterix_m напиша:
еве ви еден линк да ја видите Џоли 1986

http://www.elite-videos.com/?video=38

Баш имам видено слики од овој настан ама ако ја загледате ќе видите дека горната уста воопшто не и е голема се си мислам дека има направено оперција за која нема признато досега. Иначе убава си е она ама не толку колку сто ја величаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom