Adobe Illustrator-ваши креации

Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.350
Поени од реакции
188
Некој добар и расположен за брзо и едноставно лого, што нема да бара пари ? :) Ако се наоѓа негде уште таков човек, слободно нека пише порака :)
 
На врв Bottom