Adobe Illustrator-ваши креации

Член од
15 април 2013
Мислења
1.025
Поени од реакции
795
и јас затоа не пробав, кој ќе го бара фонтот
личи на нешто познато ама е некој сличен не е тој
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.025
Поени од реакции
795
soscast.jpg

Утрински дизајн - прво цртам после викам добро утро
 
Член од
15 април 2013
Мислења
1.025
Поени од реакции
795
Screenshot_3.png
Два конца парај од срцето драги
едниот црн е а другиот црвен
едниот буди морничави таги
другиот копнеж и светол и стрвен.....

Да ве потсетам на Блаже Конески
И што да прам сега со чкрткава, ќе си ја ставам на аватар :)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.524
Поени од реакции
4.270
Прегледај го приврзокот 82396
Два конца парај од срцето драги
едниот црн е а другиот црвен
едниот буди морничави таги
другиот копнеж и светол и стрвен.....

Да ве потсетам на Блаже Конески
И што да прам сега со чкрткава, ќе си ја ставам на аватар :)
Многу си се заиграла :D
 
На врв Bottom