A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.991
Поени од реакции
5.620
Тоа што откриваат далавери ако е работење против својата држава, алал нека ви е... Значи треба некои да си го полнат џебот и да си играат таквото со државата (пошто нели сите „најдобро и мислат“), и за откривање на неправилности да се молчи. Е тоа го нема никаде другар. Се ќе си излезе на виделина, за да видат сите што „бизниси“ прават тие од горе.
Koи далавери ги имаат откриено од А1? :pos:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
Е не треба Сител, Канал 5, алфа итн, да ги слушаме кај што кажуваат дека мед и млеко ни тече во државава.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
644
Поени од реакции
156
Ни А1 ни Сител...денес се предадов, денес си признав на себе си дека сум Радикален Анархист, кој е со мене Браќа?
И јас сум за, само под услов ако во постапката за пристапување е вклучен секс во тројка со шекеринска и јанкуловска
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.818
Поени од реакции
12.222
И јас сум за, само под услов ако во постапката за пристапување е вклучен секс во тројка со шекеринска и јанкуловска
Охохохох добра идеја :)
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Дечки абе некој да не знае кај можам да најдам снимка од stand up-шоу-то што го утепаа од давање на А1..или барем ако пак го даваат нека ми пише некој термин???.....оти никако не ги фатив коа збореа нашите,само балканците ги изглеав(србинот,хрватот и сл.)!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.881
Поени од реакции
16.103
Дечки абе некој да не знае кај можам да најдам снимка од stand up-шоу-то што го утепаа од давање на А1..или барем ако пак го даваат нека ми пише некој термин???.....оти никако не ги фатив коа збореа нашите,само балканците ги изглеав(србинот,хрватот и сл.)!
Mислам дека за 4ипол саати(04.30часот) ќе има реприза на А1, барем така стоеше во нивната програма.
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
Значи да се немало усул.Во извештајот за прославата на плоштад “најдоа“ луѓе чија желба им била да падне власта во новата година.Не ми се веруваше до каде ке одат.Како може на ниедна друга тв ниеден да не изјави таква желба ,сите здравје,љубов,среќа освен на А1,одвратно.
И убав им беше прилогот за фамилијата која јаде тиква за нова година ,само заборавија да кажат дека луѓето земаат 2600 денари социјална помош, додека нивниот газда украл повеке милиони евра од таа иста држава која дава социјална помош.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Mислам дека за 4ипол саати(04.30часот) ќе има реприза на А1, барем така стоеше во нивната програма.
Фала многу за информацијата...оти сајтот им е сјебан нешто и нема од кај да ја видам програмата...али во секој случај како што а1 се "точни",значи од прилика околу 5.30h да очекувам :tv:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.881
Поени од реакции
16.103
Фала многу за информацијата...оти сајтот им е сјебан нешто и нема од кај да ја видам програмата...али во секој случај како што а1 се "точни",значи од прилика околу 5.30h да очекувам :tv:
Eве ти програма
Код:
http://boomtv.mk/tv-vodich/programski-vodich
..арно рече накај 5 ќе почни :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom