A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.
M

MacedoniaGirl

Гостин
Не гледам А1 телевизија. Зошто?

- Лоша, досадна и веќе видена програма (до кога со шпански и турски глупости?)
- Лажги со опашки во вестите (кој сака нереални вести?)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Не гледам А1 телевизија. Зошто?

- Лоша, досадна и веќе видена програма (до кога со шпански и турски глупости?)
- Лажги со опашки во вестите (кој сака нереални вести?)
А во кои вести нема "лажги со опашки" ај одвој ми едни од Македонија, па еве и од светов...
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
9.959
А во кои вести нема "лажги со опашки" ај одвој ми едни од Македонија, па еве и од светов...
Се си има граница, А1 се стварно бљувотина, работејќи за каузи, внатрешни и што е најжално и надворешни непријателски каузи.
За лажга со опашка еве пример...и го начукал докторов.

http://www.kurir.mk/makedonija/vesti/13660-Mence-Atanasova-Toci-fatena-na-delo
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Се си има граница, А1 се стварно бљувотина, работејќи за каузи, внатрешни и што е најжално и надворешни непријателски каузи.
За лажга со опашка еве пример...и го начукал докторов.

http://www.kurir.mk/makedonija/vesti/13660-Mence-Atanasova-Toci-fatena-na-delo
Ако го прочита убаво интервјуто, не е крива Точи шо тој и подметнал лажни изјави. Така?

Имам и изјави од двајца сведоци кои потврдуваат дека еден час пред интервјуто сум ги информирал кои мои реченици ќе ви бидат подметнати.
И драги мои, го добив она што го очекував.

Мојата драга М.А.Точи ги објави само подметнатите информации, токму оние што немаа никаква врска со пациентите и темата.
Не се правите луди, утре вас ќе ви треба во болница, некој ќе ви умре ради нивниот непрофесионализам и зашто не сте дале пари. Сите знаеме како примаат мито докторите, особено на клиника.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.614
Поени од реакции
82.339
Се си има граница, А1 се стварно бљувотина, работејќи за каузи, внатрешни и што е најжално и надворешни непријателски каузи.
За лажга со опашка еве пример...и го начукал докторов.

http://www.kurir.mk/makedonija/vesti/13660-Mence-Atanasova-Toci-fatena-na-delo
Секоја чест на овој, ако стварно и' напраил така (неам намера да проверувам).

Сакав да кажам дека има тапа смисол за хумор:
"Признавам три личности што до срце умеат да ме развеселат и насмеат.
Бени Хил, Мистер Бин и Менче Атанасова Точи."
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Хахаха браво за докторов... Редно беше да се стави крај, здравствово ни го направи победно дури и од пред 1 век...
 
M

mar30

Гостин
pa samo doktor ili strucno lice so niv....

a koj ja vodi instuticijava momentalno?glavniot doktor kociski i gazdata se prefrleni vo druga institucija na dousovrsuvanje a pacientite na milost i nemilost ostanaa ccccc
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Што е крива М.А. Точи, и ти да си новинар и тебе да ти ги кажат тие информации и ти ќе ги пренесиш во јавноста како што ти кажал докторот. А дали тоа е легално да снима докторот или било кој друг, не знам. Тоа на некој начин ти е шпионажа.


Идол ми е докторов еј:vozbud::pipi:
 
P

PewDiePie

Гостин
Што е крива М.А. Точи, и ти да си новинар и тебе да ти ги кажат тие информации и ти ќе ги пренесиш во јавноста како што ти кажал докторот. А дали тоа е легално да снима докторот или било кој друг, не знам. Тоа на некој начин ти е шпионажа.
Да ама зошто само невистините ги пренесла во јавност? Знаеш зошто,зошто така и одговара,нели мора све против владата да се збори,епа еве и позз.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Полека се расплеткува клопчето наречено А1, уште некое време и ќе ја снема оваа никаква телевизија која гледа само да наштети на народот и да ја оцрни позицијата како знае и умее. Чао А1 :)
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Полека се расплеткува клопчето наречено А1, уште некое време и ќе ја снема оваа никаква телевизија која гледа само да наштети на народот и да ја оцрни позицијата како знае и умее. Чао А1 :)
И после што? Ќе уживаме во угнетувањето. Баш забавно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom