24

Член од
3 мај 2008
Мислења
11
Поени од реакции
0
sea niedna serija ne moze da se sporede so 24 i jas netrpelivo go cekam januar pa ce viime so imat napraeno od 7-ma a inaku za so toa so nekoj spomna deka sekoja seznona i ma tazlicna tema se lazite posto site se povrzani zatoa poglednete go klipcevo
 
Член од
12 јули 2007
Мислења
140
Поени од реакции
6
Серијата е одлична. Ја гледав 1-3 сезона. Ако знае некој кај може да ја набавам 4 сезона(освен од интернет). Ме фати криза па не можам да чекам да се download-ира.
 
Член од
27 април 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
Серијата е одлична. Ја гледав 1-3 сезона. Ако знае некој кај може да ја набавам 4 сезона(освен од интернет). Ме фати криза па не можам да чекам да се download-ира.
ц ц ц ... ова серииве исто ко дрога !
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Јас втора сезона скоро ич не ја гледав, ама ќе се обидам трета редовно да ја гледам. А во ноември одвај чекам да го емитуваат 24 EXILE. :vozbud:
 
Член од
27 април 2007
Мислења
53
Поени од реакции
0
24 e najdobrata serija sto sum ja gledal ! sea privrsuvam so sestata sezona.
Po mene site delovi se super i se na nekoj nacin povrzani.
Sve se odviva preku CTU i skoro sekoja sezona ima nekoj predavnik ko na primer Nina mayers vo prvata.Obicno 24 se raboti za teroristicki napadi koi treba da izvrsat na teritorijata na SAD potocno Los Andzeles i okolinata.Na primer:atentat na nekoja politicka licnost(1 sezona),nuklearni bombi i slicno(2,4,6) i virus ili nerven gas(3,5 sezona)
Za tie so neznaat pomegu 3 & 4, 4 & 5 i 5 & 6 sezona ima 10 minuten prequel koj gi povrzuva sezonite.tie mozete da gi gledate na google videos ili you tube.
Sedmata sezna trebase da izleze vo januari 2008 ali poradi nekakov strajk se poebalo neso i po nekolku odlozuvanja konecno Ke ja objavat na fox televizijata na 13 Januari 2009:vozbud: .za poveke informacii: http://en.wikipedia.org/wiki/24_(season_7)
A najavuvaniot film 24: Redemption (previously named 24: Exile) ke izleze na November 23, 2008. http://en.wikipedia.org/wiki/24:_Redemption
Uste malce izdrzete :):)
pozz do site fanovi 24 RuLLzz:salut:
 

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
Ного јака серија .. мислам ги имам на компјутер 1-4 епизоди сите .. зафакат околу 10 гига .. фан сум и најмногу му се допаѓаат .. Џек Бауер и Тони Алмеида ..закон:toe:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Серијава е стварно топ мммм ја обожавам :smir:
 

BONDEK

ТHE DEVIL
Член од
18 април 2006
Мислења
751
Поени од реакции
30
Абе некој да не знае кога има реприза од 24, денес не ја гледав????
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
добра е серијата, малку заостанав со епизодите, треба да ги набавам од 3 до 7 сезона
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Конечно завршив со гледање на сите 6 сезони од 24.
Таква константност на друга серија немам гледано досега, нема утка ниту во една сезона.(сепак 5-ката е најдобра :smir:)
Најмногу ми е криво за Дејвид Палмер:( и Одри Рејнс


Утре сабајле ваљда ќе има торент за филмот 24?
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.389
Поени од реакции
25.189
Ќе има, ќе има, би требало барем 99 проценти. :nesvest:
P.S. - Welcome to the club
 

Kajgana Shop

На врв Bottom