1TV.mk (национална и интернет телевизија)

И

Име И Презиме

Гостин
Влага во апче и нешто се припи.ава и лигави, и типот и вели да не снимаат натака:lolzz::pos:.Па ај за малага после кажа дека била на таљат:facepalm:.Нека ја потсети некој женава дека ниту била урбан лик во Скопје нит ке биде.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Иначе ја припрема емисијата, т.е шоуто, ќе видиме после какво ќе биде. Ова беа стварно глупости.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Мене па МНОГУ ми е интересна:aplauz:
Бар да се насмееме...доста ние од Турски серии и вести:place:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.359
Поени од реакции
25.053
Мене па МНОГУ ми е интересна:aplauz:
Бар да се насмееме...доста ние од Турски серии и вести:place:
Ако ова е замена за турски серии, подобро да останеме на турски серии. Значи не се ни мерат, не знам од каде се во оваа држава се споредува со „турски серии“, еј едно не чини „абе турскиве серии“ друго не чини „еј абе поубо е од турските серии“ а истите тие продукти со кои се мерат исто така промовираат шунд и стиропор како скопје 2014.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100
Таа урбана фаца водеше еден квиз на канал5 во 90тите :confused:, штета не можам да најдам видео од тој испад
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Барем засега е добро има филмчиња да гледаш кога те мрзи да бараш по интернетов.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Налет тоа што и тргнале слика два (ко да и ги тргнале цицките, у реду е, ќе ги сликаш пак), туку и ова го имаше бутнато на стори прееска. Јас навистина не гледам нешто смешно во коментарот.

 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Жртва на нејзината глупоќа. Па и коментарите на објавата...

Вистина е тоа дека должи пола милион евра на лихвари? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom