„Курва“ во кревет

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.735
Поени од реакции
19.912
не знам зошто и самите себе се нарекувааткурви грото мажи сакаат жени сем педеритеако некоја жена има секс со маж не е курва или тоа го прави од задоволство или за егзистенција или нема што дтуго да работи за мене е курва оној кој подмолно ке ме зезне

Ајдееее, сеа ти па скроз избега од контекст, се збори за девојка ги знае сите марифети, и која може да те побудали во кревет да не си го знаеш ни сопственото име, а воедно да ја љубиш со сето срце и душа, и да прскаат искри на сите страни, и сето тоа само за вас двајца лајт шоу со милион искри, жар, страст(500 пози и стилови)Сега јасно е, што тоа беше „курва“ в кревет или??
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Malku los poim e iskoristen.Jas sakam devojka koa e mirna nadvor da bide mirna vo krevet i jas da ja naucam da stane diva.Zaedno da gi ucime tajnite na seksot i da steknuvame iskustvo.I posle toa da stane vo navodnici kurva vo krevetot i da znam deka jas sum ja naucil na nesto takvo...Da ne baram premnogu?:pipi:
 
Член од
14 октомври 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
За другите незнам ама машми си сака курва ви кревет:back:
 

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
Malku los poim e iskoristen.Jas sakam devojka koa e mirna nadvor da bide mirna vo krevet i jas da ja naucam da stane diva.Zaedno da gi ucime tajnite na seksot i da steknuvame iskustvo.I posle toa da stane vo navodnici kurva vo krevetot i da znam deka jas sum ja naucil na nesto takvo...Da ne baram premnogu?:pipi:
Богами бараш :pipi:
 
Член од
30 мај 2008
Мислења
830
Поени од реакции
27
Toj zbor e tolku vulgaren i mi doaga koga go slusnam da se zakopam vo zemja,od sram sto mazite takvo mislenje imaat za zenite.Ako nekoja zena posaka da bide podatna za svojot partner,ne znaci deka taa e kurva.A mazite se tie koi gi naveduvaat zenite da napravat nesto koe e daleku od nivnite moralni normi.Najcesto poradi vzaemno zadovolstvo,a ne poradi sopstveni zadovoluvanja na niski strasti.Zenata po priroda e sramezliva,bez obzir na iskustvoto sto go ima.Zenata koga nekoj ja narece"kurva",toa e navreda od najgolem razmer.
Nekoi navistina zboruvaat deka zenata doma treba da e domakinka,na ulica dama,a vo krevet kurva.Zenata sekogas doma e domakinka,semejstvoto sekogas i e na prvo mesto,nadvor saka da izgleda dopadlivo ,doterana,kako dama,no vo krevet koga partnerot ke pobara nekoi novi dozivuvanja,a zenata prifati,togas doaga do problem.Maskata sueta biva povredena.Pomisluva deka negovata partnerka takvo iskustvo doziveala so drug i eve ti navredi iako partnerkata toa go prifatila samo poradi ljubov i razbiranje za zelbite na svojot partner.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Toj zbor e tolku vulgaren i mi doaga koga go slusnam da se zakopam vo zemja,od sram sto mazite takvo mislenje imaat za zenite.Ako nekoja zena posaka da bide podatna za svojot partner,ne znaci deka taa e kurva.A mazite se tie koi gi naveduvaat zenite da napravat nesto koe e daleku od nivnite moralni normi.Najcesto poradi vzaemno zadovolstvo,a ne poradi sopstveni zadovoluvanja na niski strasti.Zenata po priroda e sramezliva,bez obzir na iskustvoto sto go ima.Zenata koga nekoj ja narece"kurva",toa e navreda od najgolem razmer.
Nekoi navistina zboruvaat deka zenata doma treba da e domakinka,na ulica dama,a vo krevet kurva.Zenata sekogas doma e domakinka,semejstvoto sekogas i e na prvo mesto,nadvor saka da izgleda dopadlivo ,doterana,kako dama,no vo krevet koga partnerot ke pobara nekoi novi dozivuvanja,a zenata prifati,togas doaga do problem.Maskata sueta biva povredena.Pomisluva deka negovata partnerka takvo iskustvo doziveala so drug i eve ti navredi iako partnerkata toa go prifatila samo poradi ljubov i razbiranje za zelbite na svojot partner.
Па што да ти кажам жена ја има отворено темава.
 

CharlesBukowski

coito ergo sum
Член од
5 декември 2008
Мислења
107
Поени од реакции
2
Malku los poim e iskoristen.Jas sakam devojka koa e mirna nadvor da bide mirna vo krevet i jas da ja naucam da stane diva.Zaedno da gi ucime tajnite na seksot i da steknuvame iskustvo.I posle toa da stane vo navodnici kurva vo krevetot i da znam deka jas sum ja naucil na nesto takvo...Da ne baram premnogu?:pipi:
A be mlad si...

Sakame kurvi u krevet DA, isto kolku sto sakaat i oni zivotinji. (Posto kolku nezno sexot i da zapocne, na kraj se sveduva na surova jebacina)
 

plaslivka

the princess of virginity
Член од
5 февруари 2009
Мислења
170
Поени од реакции
7
mnogu interesna tema, moram da kazam deka i decko mi e eden od tie , najverojatno e del od mnozinstvoto , zasega uspevam da se vnesam vo filmov , a i ustvari toa sum vistinskata jas vo krevet , najslobodna so covekot sto go sakam od se srce
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Ооууу Јес, сакам такви жени, е сеа какви особини имам јас у кревет не можам да одговорам. Тоа нека одговори некоја што била со мене, ако некогаш стане член на овој форум.:helou:
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
946
Malku los poim e iskoristen.Jas sakam devojka koa e mirna nadvor da bide mirna vo krevet i jas da ja naucam da stane diva.Zaedno da gi ucime tajnite na seksot i da steknuvame iskustvo.I posle toa da stane vo navodnici kurva vo krevetot i da znam deka jas sum ja naucil na nesto takvo...Da ne baram premnogu?:pipi:


Со таков љингур како тебе не оди работата никаде.

Доџи чика Мико да те научи.

Мочко.

Па ти има за две минути да се полигаеш како полжав, тој ќе учел некоја.

Демек као... јас ќе те ебам, ти че учиш од мене, и после тоа ти ќе бидеш курва во наводници и ќе знаеш дека ти си ја научил, демек као сеа народов да биде среќен што има учител како тебе?

Уф што се нервирам од такви професори.
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Сакам девојката да ми направи филм. Да се однесува курвински некогаш ми е ептен филм, некогаш не. Зависи од расположение.

Сепак сакам луд секс :)
 
H

^HITMAN^

Гостин
Курва у кревет само може да ми ја изгнаси постелата + 4 видови на хепатитис А,Б,Ц,Д, + 7 полови болести + шо ти ја знам.....

А гледам сте ставиле во наводници "курва". Таа титула и во наводници кога е не се стекнува лесно...
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Ги сакам курвите, па дури да се и на чатија качени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom