„Курва“ во кревет

Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Не, нејќе курва во душа, само сака жена која во кревет има вештини на курва.
Е за тоа де правиме муабет.Сака да биде фина и поштена во душа а во кревет чуда да прави.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Па што. Не е невозможно. Зарем сите фини и поштени лежат само на грб додека се ебете? Или ниедна фина и поштена не пуши убаво, не голта и не дава у гз? Или не скока енергично? Или не носи штикли и чорапи во кревет? Зарем нема поштени кои прават чуда во кревет? Мешате поими. Ахааа, или според вас тоа ја прави курва?
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Па што. Не е невозможно. Зарем сите фини и поштени лежат само на грб додека се ебете? Или ниедна фина и поштена не пуши убаво, не голта и не дава у гз? Или не скока енергично? Или не носи штикли и чорапи во кревет? Мешате поими. Или според вас тоа ја прави курва?
А кој рече дека е невозможно?Јас не!Не мислам дека девојката што на својот дечко му пружа огромно задоволство е курва.Сметам дека сите треба да прават како што сакаат.
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Па што. Не е невозможно. Зарем сите фини и поштени лежат само на грб додека се ебете? Или ниедна фина и поштена не пуши убаво, не голта и не дава у гз? Или не скока енергично? Или не носи штикли и чорапи во кревет? Зарем нема поштени кои прават чуда во кревет? Мешате поими. Ахааа, или според вас тоа ја прави курва?
Mistik nedajboze da me vidat so se pravam u krevet kuznaj kako ke me narecat, zborot mi bese tehnikite kako kurva na mazite najveke im se bendisuvaat : crven karmin pa koa ke go zeme....mhmh, baska podvezica, korset nekoj so grudite do vrat, ne ja pravi kurva toa nego na mazot umot mu go vadi!
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
99
Поени од реакции
1
Sekoj maz saka kurva vo krevet.
Е алал нека ти е. Ова е жива вистина. :vozbud:

Е за тоа де правиме муабет.Сака да биде фина и поштена во душа а во кревет чуда да прави.
Нормално инаку на што ке личи тоа ако таа само легне и со сите 4 во вис :pos2: Глупо е некако :)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
_Queen_ напиша:
Нормално инаку на што ке личи тоа ако таа само легне и со сите 4 во вис :pos2: Глупо е некако :)

хммм, у принцип изразот on all four значи пузечи, а не 4 во вис...Дај илустрирај молим те, не сум видел такво нешто...не ни можам да замислам.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Да не се преплави темата „Курви и жени“ со други муабети, еве ви посебна тема.
Ај да видиме што имаме тука...

Е да си ми жива и здрава за ова!Целосно те поддржувам.Сите сакаат фина девојка а во кревет курва.
Е за тоа де правиме муабет.Сака да биде фина и поштена во душа а во кревет чуда да прави.
Е алал нека ти е. Ова е жива вистина. :vozbud:
Е... (ова „е“ ми е онака, колку да го почнам постов како горниве три)

Не знам за што си се поддржувате кога тоа не е ништо ново и е општопознато.
Не гледам лошо во тоа сите да сакаат фина девојка, а во кревет курва. Добивам впечаток како да фрлате негативен акцент врз овој муабет.
И зошто секогаш овој муабет го слушам кога се спомнуваат мажите? Демек вие, жените, не сакате дечкото да ви биде курва во кревет?
Секако дека сакате. Си сакате дечко кој ќе биде фин, а ќе си ја знае работата во кревет и ќе ви ги откачи умот и телото од задоволство.
Иако тука игра еден фактор - да си се погодат двајцата, секој со секого во кревет не може да биде.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Малку ќе бидам оф-топик, ама не можам да не фрлам една забелешка (дури размислувам да ги префрлам мислењата во врска со ова во нова тема).




Е... (ова „е“ ми е онака, колку да го почнам постов како горниве три)

Не знам за што си се поддржувате кога тоа не е ништо ново и е општопознато.
Не гледам лошо во тоа сите да сакаат фина девојка, а во кревет курва. Добивам впечаток како да фрлате негативен акцент врз овој муабет.
И зошто секогаш овој муабет го слушам кога се спомнуваат мажите? Демек вие, жените, не сакате дечкото да ви биде курва во кревет?
Секако дека сакате. Си сакате дечко кој ќе биде фин, а ќе си ја знае работата во кревет и ќе ви ги откачи умот и телото од задоволство.
Иако тука игра еден фактор - да си се погодат двајцата, секој со секого во кревет не може да биде.
Ако толку ти пречат моите мислења слободно избриши ги.И погрешен впечаток добиваш.Јас не реков ништо лошо ако девојката е фина а во кревет е курва.Впрочем сите сме такви.Без разлика дали се работи за машко или женско.Сите сакаме и применуваме слобода во креветот некој повеќе некој помалку.Само што некои девојки не сакаат да признаат затоа што сметаат дека е срамота.
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Има право Fortune, тоа веќе се знае, а плус насловот мислам дека е премногу "културен" за наслов. :smir:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Имаше еден филозоф кој еднаш рече:

Отсекогаш сум сакал мојата жена да биде дама на улица, домаќинка во кујна и курва во кревет...она што го имам е дама во кујна, домаќинка во кревет и курва на улица...

:)



Јас просто сакам наоѓање на заеднички јазик во кревет, и обострано задоволување, а не курва.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom