„Бугари су ушли у Софију“ - тема за бугарски memes

Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.187
Поени од реакции
35.125
Да не ги заборавиме и бугарските матурантки, да се потсетиме на минатите години пред да дојдат матурите 2023.

2012:
1682509782246.png


1682509795162.png


1682509804925.png


1682509813702.png


1682509824374.png


1682509833605.png


1682509844381.png


1682509852330.png


1682509860404.png


1682509867647.png


1682509875273.png


1682509882311.png


1682509889826.png


1682509896414.png


1682509902997.png


1682509910428.png


1682509917486.png


1682509924739.png


И бонус видео:

 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Да не го заборавиме и легендарното интервју на Христо Стоичков дадено на "чист англиски" јазик :)
 
Член од
16 ноември 2020
Мислења
838
Поени од реакции
1.946
bugaristan.jpg

Автоматски споено мислење:

Еден просечен бугарски берберин:

FKcl4NDXEAshFfF.jpg
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.781
Поени од реакции
24.062
Член од
16 ноември 2020
Мислења
838
Поени од реакции
1.946
Вака им ги донесуваа вакцините во Бугариjа - камионче за виршли. (не е заебанциjа)

Meanwhile+in+bulgaria+the+vaccine+is+transported+in+sausage+vans+_cf3ad8b9135dffde0e5bb597b28d...png
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.187
Поени од реакции
35.125

Kajgana Shop

На врв Bottom