„Бугари су ушли у Софију“ - тема за бугарски memes

Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.779
Малку постар мајтап на тема глупи Бугари.

1688236245173.png
 
Последно уредено од модератор:
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.779
Типично Бугарско семејство, со посебен осврт на бабата, која неверојатно е академик :pos: :
 

Kajgana Shop

На врв Bottom