Што јадете во моментов? (фото)

Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Епа во Македонија, во многу градови и други населени места, има многу сендвичари што прават тостови на овој начин.
Не знам зошто би било сквернавење, ама нека ти е.
Жалам само што не си пробал.
Не знам што им е чудно тука... Не сте нарачале комбиниран на тост од 7-ца? Секаде има можеби инаку се вика...
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
218
Поени од реакции
609
Убаво си пиша комбиниран тост, не е тост. Мене ми е чудно и нелогично да тостираш нешто да се мачиш да го притискаш, да топиш смеса па после сосила да го отвораш за да ставаш компири внатре... Исто како да земиш да се намачиш да направиш една добра пица и после вадење од печка да го растуриш цел зарзават со шпакла и да ја наполниш со компири измеѓу тестото и кашкавалот :D Сепак форумот е за споделување различни мислења и критики, не мора толку батхрт, ако се има проблем со критика тогаш не си за на форум ,јер не е инстаграм да ислучиш коментари и да бериш лајкови. Не ми е кон никој наклонето мислењето генерално зборам мое видување :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Ако пишев комбиниран тост ти немаше да пишиш дека е тоа сквернавење ? :pos:
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
218
Поени од реакции
609
Па веќе заминува во некоја засебна категорија :D
 
T

Torchyrus

Гостин
Засебна категорија на тост. :ROFLMAO:
Башка шо компарацијата со пицата ти е многу лоша, а кога ќе сакаш да споделиш критика и сопствено мислење, нели е по океј да дадиш и некое вакво образложение како сега, макар и со глупа споредба...
Сите знаеме инстант хејт, па ако помине помине, а ако не, дури тогаш ќе се објаснуваме...
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Јас јадев тост после двеста години некни, и сама дотурив компири. Мене полошо ми е без, неголи со компири, али стварно, дека некој ќе се чуди на ова, ми немаше текнато досега. :D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.507
Поени од реакции
33.666
Od koa ke go stisnat i posle stavat vnatre pomfrit da si copkas mi e ok, ako mi go stisnat so pomfrit mi e mnogu gadno. Pire vo tostot. :sick:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom