Што читате додека кењате?

Статус
Затворена за нови мислења.

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.685
Поени од реакции
43
НЕГО, АЈ БЕ КОЈ Е ПРИСУТЕН АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАЈ СЕ МЕЊА ТОЈ НАТПИСОТ ШО Е ПОД ИМЕТО КАЈ АВАТАРОТ ТАМУ, КАЈ ШО СЕ ПИШУВААТ ТИЕ МОДЕРАТОР, АДМИНИСТРАТОР, ТИЕ.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
јас дур прам то шо прам....учам, то е.. тежок живот сегде со учебник одам мухахха
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
44
kiro hametovski напиша:
НЕГО, АЈ БЕ КОЈ Е ПРИСУТЕН АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕ КАЈ СЕ МЕЊА ТОЈ НАТПИСОТ ШО Е ПОД ИМЕТО КАЈ АВАТАРОТ ТАМУ, КАЈ ШО СЕ ПИШУВААТ ТИЕ МОДЕРАТОР, АДМИНИСТРАТОР, ТИЕ.
Твоето барање ќе го доставиш тука :wink:
http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=1
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Почнав да практикувам Вест.
Еден од подобрите лаксативи у последно време. :)
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
Ја читам цкм, пс чип, плејбој америчкото или хрватското, некој весник или слично. Со баг не влегувам во веце бидејки ми е библија и страв ми е да не ми се намокри.

Иначе татко ми си сурфа или си работи од веце
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
Ееее, замислете уште полски wc-ња да имавме... неписмени ќе останевме...
Јас исто не можам да какам без некое списание или книга, или ако сум тргнала секаков вид на хартија од таму, обавезно упатства читам.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
123 напиша:
Ееее, замислете уште полски wc-ња да имавме... неписмени ќе останевме...
Јас исто не можам да какам без некое списание или книга, или ако сум тргнала секаков вид на хартија од таму, обавезно упатства читам.
:pos: :pos: :pos: :pos: the same thing zimi se
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
ДОбра книга, магазин или да слушам некоја песна...како на пример "Here it comes again" :pos:
 

Chandler

По религија - ПОПУЛИСТ
Член од
27 август 2005
Мислења
362
Поени од реакции
11
Ја на пример најчесто си го читам The Dilber Principle на шоља. Понекогаш весник некој или списание... а ако сум ептен у криза, знам да прочитам и:
-Неговата формула за волумен е збогатена со екстракти од зелен чај, лимонова тревка и минт. Длабински ја чисти косата...
-INGREDIENT: Aqua, Ammonium Laureth Sulfate,...
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.979
Поени од реакции
10.709
Еден пријател во Холандија имаше направено одма до шољата ставено монитор, зад шољата куќиштето и на лабавото тастатурата од компјутерот. Ултимејт задоволство. Кога ќе ја отвориш вратата автоматски се уклучуваше компјутерот поврзан на интернет. Задоволство до бескрај, вецето беше исклучиво негово никој не смееше да влезе таму и со саати кењаше.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Додека кењам читам весник "Вест", нешто за учење ако сум прва смена во школо или списанија за автомобили!Али темава е цепки!:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Chandler

По религија - ПОПУЛИСТ
Член од
27 август 2005
Мислења
362
Поени од реакции
11
vlatko напиша:
Додека кењам читам весник "Вест", нешто за учење ако сум прва смена во школо или списанија за автомобили!Али темава е цепки!:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Fala!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Имам еден кинески ресторан чијашто реклама е на ниво на вецето така што секогаш кога ќе седнам читам кинески букви.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom