Што читате додека кењате?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
imam vo wc spremna literatura:cosmopolitan,glamur i joy(postarite broevi mi sedat u wc,a ponovite u soba):)
 

.....

Човекот...
Член од
5 јануари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
12
Ko ke se seram go gledam zlatniot medal(od kosarka) zakacen na zidot i taka gord na sebesi gi pustam moite fekalii vi WC sholjata:):)
 
V

VirtualA

Гостин
Ретко читам пошто гледам побрзо да завршам работа, а ако се задржам или пак ме мрзи да станам че прочитам некој праисториски дневник или време или утрински
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
VirtualA напиша:
Ретко читам пошто гледам побрзо да завршам работа, а ако се задржам или пак ме мрзи да станам че прочитам некој праисториски дневник или време или утрински
И после го гужвиш и бришеш гз:pos: :pos: :pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Dominique Maingeneau Analyse du discours publicitaire - ama ja ne go guzvam i ne se brisam so nego :pos:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Читам и пишувам пораки на мобилен
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
zavisi od raspolozenje ponekogas dnevni vesnici a ponekogas playboy
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Fedora 2 Linux Bible.

Стално ми стои до шоља.
 

cyberlady

стара чупа
Член од
2 ноември 2005
Мислења
329
Поени од реакции
11
Реплика

Chandler напиша:
Ти се оди, се држиш за стомак или одиш на прсти да избалансираш тоа тежината у дебелото црево, :se_ molam да не се избербатиш додека решиш..., книга, весник, состав на шампонот...
ШТО ЧИТАТЕ УЗ КЕЊАЊЕ?????
Ајде - каква е оваа тема - безобразна дури перверзна. Ако поставуваш вакви теми нема да имаш задоволство да ме банираш од Форумот, сама ќе си одам!
:)
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Шо ми се најде при рака, али обично у ВЦ има стално по неколку Алан Форд стрипчиња или некое старо списание шо го листам по 300 пати. У најлош случај, го читам составот на прашокот за перење или упатството за употреба на шампоните :pos: :pos:
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
MarthaGraham напиша:
Шо ми се најде при рака, али обично у ВЦ има стално по неколку Алан Форд стрипчиња или некое старо списание шо го листам по 300 пати. У најлош случај, го читам составот на прашокот за перење или упатството за употреба на шампоните :pos: :pos:
ова секогаш ми се случува!!!
ако сум во wc етикетите на средствата за цистење, а ако сум во купатило - шампони, прашаци, омекнувачи...:pos: :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom