Што читате во моментов? (со фотографија)

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.762
Поени од реакции
6.890
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.097
Поени од реакции
31.728
Венко нам је, хахахахх. Еден хит чудо за доцни адолесценти, сакам да бидам Умберто Еко за секоја власт и публика, шарлатан по професија.
Па види во другата тема, јас од старт не сум импресиониран. :P
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.612
Поени од реакции
12.935

Kajgana Shop

На врв Bottom