Што читате во моментов? (со краток коментар)

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Lele prekrasen film..eden od moite omileni.A knigata isto taka se vika?Aj ke ja procitam
 
Член од
3 јуни 2006
Мислења
228
Поени од реакции
0
Filmot se vika Prosetka za sekavanje a knigata Cekori za sekavanje od Nikolas Sparks
dali ke go gledas filmot ili ke ja citas knigata veruj ke uzivas
samo malce se izmeneti nekoi raboti
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
Искрено мене книгата повеќе ми се свиѓаше зашо у принцип повеќе уживам во книги...а морам и да кажам повеќе плачев додека ја читав..иако прво го имав гледано филмот
Иначе денес земав пак книга од Николас Спаркс..Порака во Шише...мислам дека ќе биде ок
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Јас сеа ќе ги изнајмам The Fall of Atlantis од Marion Zimmer Bradley и/или Time's Eye oд Артур кларк и стивен бакстер. <3
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
Vo momentot citam edna dobra kniga se vika Strav.Pocuvstvuvajtego i soocetese so nego. Psiholoska e knigata.
 

VIRTUAL

knowledge is power
Член од
4 мај 2006
Мислења
327
Поени од реакции
2
во моментов читам тоа што го пишува (постов) - шега, а иначе омилена книга ми е БУДЕЊЕ
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Mandy напиша:
Искрено мене книгата повеќе ми се свиѓаше зашо у принцип повеќе уживам во книги...а морам и да кажам повеќе плачев додека ја читав..иако прво го имав гледано филмот
Иначе денес земав пак книга од Николас Спаркс..Порака во Шише...мислам дека ќе биде ок

Tvrdam deka e ok :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Сеа баш во овој момент, читам најновиот број на магазинот Vanity Fair :)
 

+BaltaZaR+

The DeviL Ÿф±
Член од
7 јуни 2006
Мислења
72
Поени од реакции
1
Сеа во момоентов читам кајгана форум и тоа една статија што читате во моментов:pos:
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
accelerated C++
learn yourself HTML in 24 hours
da imav internet postojano ke citav i CEH ama neam :(
 
Член од
12 март 2006
Мислења
354
Поени од реакции
1
pred dva dena pocnav edna nova kniga--- Umetnosta na ljubovta. Nekoja psiholoshka kniga e ama jas takvi sakam :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
citam sve osven makedonskite dedovci , a vo momentov gi citam dark tower-pustara od stiven king i igra so stakleni monistra od hese ( tek pocinjam so bi rekle na skopski)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Орестија - Ајсхил

:pishtoldz
 

princess

DaRe tO DrEaM
Член од
8 јуни 2006
Мислења
245
Поени од реакции
0
dobro telo malecka kniga odma se cita od tipkata so ja napisala vaginalni monolozi ne mi teknue kako se vikase...interesna e im ja preporacuvam na site iskompleksirani devojcinja a znam deka ima mnogu takvi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom