Што физички ги воодушевува жените?

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Испакнати вени на дланките WTF?:)
Колку да појаснам, сигурно не алудирав на наркоман:icon_lol: Што знам бе, кога ќе видам голема дланка па уште на неа испакнати вените.. уф:rolleyes:
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Колку да појаснам, сигурно не алудирав на наркоман:icon_lol: Што знам бе, кога ќе видам голема дланка па уште на неа испакнати вените.. уф:rolleyes:
Испакнати вени,можат да настанат од повеќе причини

лекови,наркоман,или пак момак кој што вежба напорно.

Од првата слика,можеш да видиш што е од овие 3 работи.

девојката си кажа големи раце,рамења,претпоставувам дека мислеше на навежбан момак,па од таму и доказ-дека вежба јако-вените :D
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.759
Поени од реакции
7.586
Колку да појаснам, сигурно не алудирав на наркоман:icon_lol: Што знам бе, кога ќе видам голема дланка па уште на неа испакнати вените.. уф:rolleyes:
Абе знаеш, "за тенџерето треба право капаче " :icon_mrgr:
 
O

Orion.

Гостин
Колку да појаснам, сигурно не алудирав на наркоман:icon_lol: Што знам бе, кога ќе видам голема дланка па уште на неа испакнати вените.. уф:rolleyes:
Ај да разберам некако васкуларни раце ама дланки:) ?
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Испакнати вени,можат да настанат од повеќе причини

лекови,наркоман,или пак момак кој што вежба напорно.

Од првата слика,можеш да видиш што е од овие 3 работи.

девојката си кажа големи раце,рамења,претпоставувам дека мислеше на навежбан момак,па од таму и доказ-дека вежба јако-вените :D
Нц, познавам мажи што немаат врска ниту со една од горенаведените причини:)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не еве сериозно се обидувам да разберам, значи не е прашањето овде што ги пали жените туку дајте да дефинираме машко што е.
Се почесто и почесто ги среќавам со женски манири,кога ке ти подаде рака здраво да прави само прстињата ти ги дава,го гледаш со тенки исчупани веѓи,помади на лице целиот свети,за косите и флизурите да не правиме муабет излишно е.
Депилиран под мишки ок ај да сватам до некаде ама и машинка може да саврши работа, депилирани нозе депилирани гради,депилирани раце,нозе.
лабело на усни тесни маички тесни пантолончиња,пантолоните и маицата во склад заедно со патиките.
Не ретко пудри коректори и остали срања, за марами околу врат кожни палтенциња до струк,веќе излишно е да ги набројувам,маникирани нокнти па и лакирани со безбоен лак да им светат.
Кога збори треба да си до него да го слушнеш што збори,глас женски немај каде. Може и затоа е толку тешко да си фатат женска машкиве,и тие ја преземаа таа особина машкото прво да пријде,па дремат ко пичици и им е страв контакт со очи да остварат со истополовите другарки само со различен полов орган.
Дај прво издефинирајте што е нормално машко што е машко со женски манири,што е педер, па после да се продолжи со темава.
За да некоја се нарече жена не е потребно само пичка да има,нити за да некој се нарече машко не е доволно само курот да му се мафта меѓу нозете, ви се плукна у хермафродитската генерација да ви се плукнам.
па уште кога и ке прочитам Вистински МАЖ абе дрскаица ме стега во тој момент
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Во превод сакам да ме изебе убаво атлетски маж,но дур најдам таков ќе се држам со маж со капитал :)
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Нц, познавам мажи што немаат врска ниту со една од горенаведените причини:)
Не ме фаќај за збор,може да е и од било каков напор...но пошто кажа какви машки сакаш,ти кажав,односно им кажав,до што може да е,па ако го знае некоја девојка тоа-уште еден + за дечкото :)
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Не еве сериозно се обидувам да разберам, значи не е прашањето овде што ги пали жените туку дајте да дефинираме машко што е.
Се почесто и почесто ги среќавам со женски манири,кога ке ти подаде рака здраво да прави само прстињата ти ги дава,го гледаш со тенки исчупани веѓи,помади на лице целиот свети,за косите и флизурите да не правиме муабет излишно е.
Депилиран под мишки ок ај да сватам до некаде ама и машинка може да саврши работа, депилирани нозе депилирани гради,депилирани раце,нозе.
лабело на усни тесни маички тесни пантолончиња,пантолоните и маицата во склад заедно со патиките.
Не ретко пудри коректори и остали срања, за марами околу врат кожни палтенциња до струк,веќе излишно е да ги набројувам,маникирани нокнти па и лакирани со безбоен лак да им светат.
Кога збори треба да си до него да го слушнеш што збори,глас женски немај каде. Може и затоа е толку тешко да си фатат женска машкиве,и тие ја преземаа таа особина машкото прво да пријде,па дремат ко пичици и им е страв контакт со очи да остварат со истополовите другарки само со различен полов орган.
Дај прво издефинирајте што е нормално машко што е машко со женски манири,што е педер, па после да се продолжи со темава.
За да некоја се нарече жена не е потребно само пичка да има,нити за да некој се нарече машко не е доволно само курот да му се мафта меѓу нозете, ви се плукна у хермафродитската генерација да ви се плукнам.
Добро бе ти кај живееш? Во Гејланд?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Во превод сакам да ме изебе убаво атлетски маж,но дур најдам таков ќе се држам со маж со капитал :)
Алфи ти зато ли почна да вежбаш ?

Тебе друже ни сто теретани не ти помагаат,барај ја мравката да ти се врати зашто остана сув или ке мораш со Шкорионот да започнеш да се дружиш
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
Ајде сега некој нека ми објасни како е можно некој што се чупа и што го депилира секое влакно на телото да се нарече МАЖ па и во секоја смисла на зборот
levis vega ne eu moda veke ;)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Во превод сакам да ме изебе убаво атлетски маж,но дур најдам таков ќе се држам со маж со капитал :)
Е како да не, значи што е со генерализацииве дека сите жени сакаат атлетски градени мажи, мазни и издепилирани?
Различни жени, различни вкусови.
Ако некое машко вежба, не треба да претпоставува дека сите жени сакаат мажи со мускули. Има такви што сакаат, има такви што не сакаат, затоа има различни мажи и жени. Не сите жени ги привлекуваат мускули и мазни тела прелиени со гелови, млека за тела или уљиња или што и да се тие средства..
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
levis vega ne eu moda veke ;)
Чекај сега застани малку а кога ке легнете у кревет двајцата давате пари за батерии за вибраторот или он као “ МАЖ “ ги купува ? Ти викам фати си женско за дечко еднаш ти еднаш таа ке ги купува батериите ти не па не.
Му ја масираш простата за да сврши побрзо или како ? Кога се чупате прв он на тебе ти ги чупа или обратно ? Ленти за депилирање заеднички купувате или со исти восок се депилирате ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom