Што физички ги воодушевува жените?

Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
А да си фатиш Женска ти ?
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 03:17 ---

Да да опишува вистинска жена немој тоа “ МАЖИШТЕ “ да те буни малата си бара жена :rolleyes:
имаш нешто нејасно а???
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
Не бе се појасно и појасно ми станува дека си барате женски а не дечковци :rolleyes:
па покрај вакви "МАШКИ", ништо чудно и тоа да почне да се случува :pos: :P
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Јас ќе си кажам искрено од кога ослабнав 30 кг повеќе комплименти добивам од машки одколку од жени.Барем кога имав работа и бев дебел и пари секако повеќе имав девојки,но повеќе се замарав со тоа.Сега нит сум нешто активен во тоа поле,но кога запознавам делувам посигурно и девојките повеќе ме меркаат од порано.Но ме нервира фактот кога ќе им дадам малку водичка си ги креваат акциите мислиш дека големи пички се.А кога ги игнорирам па зашто ме игнорираш,зашто не доаѓаш со нас.Искрено нит знам што сакаат нит ме интересира си го фурам филмот да станам персонален тренер и после се друго.Просто правило за секоја девојка:Или следи ме или оди еби се :)
 
Член од
16 јуни 2012
Мислења
16
Поени од реакции
36
Мене ме привлекува мажиште бе...
Сакам мускул да фатам, нејкум љубовни јамболии ниту прашуми под одредени делови, углавном да држи хигиена, педантен, да е пристојно облечен, културен, а за во кревет мхм ....:sneaky: мажиште бе!

П.С Поубо сама одколку со кекеле....
Ми го зема зборот од уста :P маж бре во секој смисол на зборот;);)
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.285
физички..........златни ланци,мобилни некст џенерејшн,БМВ,Мерцедес,туристички водич.....шо знам уште......
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Ајде сега некој нека ми објасни како е можно некој што се чупа и што го депилира секое влакно на телото да се нарече МАЖ па и во секоја смисла на зборот
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
А нешто за косата да искоментиравте ? :D

ова со дланкиве најмногу ме збуни...кај мене освен плускавци од тегови,ништо друго нема лошо на рацете :D
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Тоа е маж-метросексуалец али не Мажјак.
Тоа е жена у мушки род машкуданка ги има во секое мало,нема ни м од маж а од мажјак уште помалку,само да не испадне некоја Алфа како стеф :pos:
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Физички кај еден маж... хм..
Дефинитивно испакнати вени на дланката се голем трн он, потоа големо рамо и цврсти раце за кога ќе ме гушне да ме остави без воздух на секунда две..:icon_lol: Kрупни очи и широка насмевка, цврсто газе, мирисот на чисто и уредноста во однос на облеката.
Додека за голем трн оф особено го сметам гелот на коса :sick:
 
O

Orion.

Гостин
Физички кај еден маж... хм..
Дефинитивно испакнати вени на дланката се голем трн он, потоа големо рамо и цврсти раце за кога ќе ме гушне да ме остави без воздух на секунда две..:icon_lol: Kрупни очи и широка насмевка, цврсто газе, мирисот на чисто и уредноста во однос на облеката.
Додека за голем трн оф особено го сметам гелот на коса :sick:
Испакнати вени на дланките WTF?:)
 
B

Black Guard

Гостин
А нешто за косата да искоментиравте ? :D

ова со дланкиве најмногу ме збуни...кај мене освен плускавци од тегови,ништо друго нема лошо на рацете :D
Ништо брат-чим немаш од лопата не те бидува;)
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 18:52 ---
Тоа е жена у мушки род машкуданка ги има во секое мало,нема ни м од маж а од мажјак уште помалку,само да не испадне некоја Алфа како стеф :pos:
Па ме чуди мајка му што наоѓаат жениве во нив,биологијата вели малку брадичка ја пали жената,исто и влакна на градите,троа мускулче...а овие насила изгледа се прават будали-друга опција нема.
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 18:53 ---
Испакнати вени на дланките WTF?:)
Можеби мисли дека е потентен така де.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom