Што физички ги воодушевува жените?

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.413
Поени од реакции
2.203
и мене ме интересира кај живее.
да не бил на геј парада па сега кажува импресии од настанот? :D
Да да можно е, сега има некој трауми добиено, и не вреска на сите женски на форумов, многу покварени сме биле! вчера се жалеше на мене на една тема Мака ми е!
:ROFLMAO:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Да да можно е, сега има некој трауми добиено, и не вреска на сите женски на форумов, многу покварени сме биле! вчера се жалеше на мене на една тема Мака ми е!
:ROFLMAO:
Не бе девојче не си давај толкаво значење е сега ако се пронаоѓаш во тие што пробале три без двакура тогаш ти си таа :pos:Трауми да имаммммммммммммм не велам дека немам како и нема да добие човек трауми во денешно време кога се се попедерчило.
Што велите со другаркати да си продолжите на Фемина со тролањето а ?
 
B

Black Guard

Гостин
Добро а кој е виновен за тоа??

Стварно многу машки претераа,пардон премногу и не ги правам педери ама па мме му ебам се знае што е маж-таков како што го дала природата со тие предиспозиции и така да функционира а не да прави абдал од себе па згора на се и да троши пари на педикири маникири,депилации солариум и слично.

Ако сака некој природен солариум да го видам на УВ9 од јутра до сутра на 5-тти спрат,ефектите се загарантирани и поевтини од солариумот,башка после работа имаш од ракија до пиво и

 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.413
Поени од реакции
2.203
Не бе девојче не си давај толкаво значење е сега ако се пронаоѓаш во тие што пробале три без двакура тогаш ти си таа :pos:Трауми да имаммммммммммммм не велам дека немам како и нема да добие човек трауми во денешно време кога се се попедерчило.
Што велите со другаркати да си продолжите на Фемина со тролањето а ?
Епа и јас имам трауми од такви машки бе! Ама едно е да се стрижне под мишки, на гради, и таму доле, а друго е да си ги лакира ноктите :sick::sick::sick:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Алфи ти зато ли почна да вежбаш ?

Тебе друже ни сто теретани не ти помагаат,барај ја мравката да ти се врати зашто остана сув или ке мораш со Шкорионот да започнеш да се дружиш
Почнав да вежбам лично за себе,секако што треба да гледам мажи.Јас сум истиот пред и потоа,можно е само наместо сало да имам поиздефинирано тело.Карактерно сум поцврст благодарение на вежбањето.Имам поголема самодоверба благодарение на тоа.Но тоа не ми дава предност ако не сум упорен и карактерно не сум цврст.Ама ретко некоја девојка да ми се свиѓа,секогаш ќе најдам некоја мана.Секако физички секој сака да изгледа поубаво но и внатрешно ако не исто тоа е тенка алка што лесно се крши никој не ја сака :)
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
Чекај сега застани малку а кога ке легнете у кревет двајцата давате пари за батерии за вибраторот или он као “ МАЖ “ ги купува ? Ти викам фати си женско за дечко еднаш ти еднаш таа ке ги купува батериите ти не па не.
Му ја масираш простата за да сврши побрзо или како ? Кога се чупате прв он на тебе ти ги чупа или обратно ? Ленти за депилирање заеднички купувате или со исти восок се депилирате ?
де бре па ти шо се нервираш толку, криво ли ти е тебе шо не те бркам? :P
види вака сега ај да појаснам. значи: дали доколку едно машко малку ги потсреди веѓите ( велам малку- да не изгледаат неуредни, раштркани или левис веѓа), биде чист и педантен и внимава на себе тогаш е педер?????????
не ми филозофирај како се поздравувал со прстињата и сл, не зборам за таа категорија.
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 20:16 ---
Не бе девојче не си давај толкаво значење е сега ако се пронаоѓаш во тие што пробале три без двакура тогаш ти си таа :pos:Трауми да имаммммммммммммм не велам дека немам како и нема да добие човек трауми во денешно време кога се се попедерчило.
Што велите со другаркати да си продолжите на Фемина со тролањето а ?
а тебе да те вратиме на геј парадата дека ти е криво камера шо не те фати?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.629
Поени од реакции
38.558
Му ја масираш простата за да сврши побрзо или како ? Кога се чупате прв он на тебе ти ги чупа или обратно ? Ленти за депилирање заеднички купувате или со исти восок се депилирате ?
А ти бе човек на темава си бараш фанови за левис веѓи и јамболии? :ROFLMAO:
Као ќе падне некоја на гајтан веѓа и ќе ја упецаш? Шо си ти:icon_mrgr:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
8.940
Поени од реакции
8.907
инспириран од овие над мене решив да пишам нешто офф ...
еднаш месечно си ги средувам веѓите кога идам на шишање де успат ми е :P али никако не ги правам ко на жениве значи само у средина и од страна ако некое штрчи, си ги депилирам градите ма да малку влакна имам али вака е поубав, нели идам у теретана и вака ми се поубави, исто и под мишка се бричам а доле со машинка се поминувам од пришина што по нозе имам влакна и би изгледало глупо ако кај машкоста сум тасма а одма подоле влакништа :D и сеа сакате да кажете дека овие работи педер ме прават????
сигурни? o_O
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.530
Поени од реакции
5.063
Исто и јас се бричам доле , торзото , под пазуви , и чат пат средува веѓи , јеби га не сакам да изгледам ко Чубака ..
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
па
А ти бе човек на темава си бараш фанови за левис веѓи и јамболии? :ROFLMAO:
Као ќе падне некоја на гајтан веѓа и ќе ја упецаш? Шо си ти:icon_mrgr:
геј ама у врската он е мажот :pos:
без љутиш на шала
 
Член од
1 септември 2011
Мислења
177
Поени од реакции
113
инспириран од овие над мене решив да пишам нешто офф ...
еднаш месечно си ги средувам веѓите кога идам на шишање де успат ми е :P али никако не ги правам ко на жениве значи само у средина и од страна ако некое штрчи, си ги депилирам градите ма да малку влакна имам али вака е поубав, нели идам у теретана и вака ми се поубави, исто и под мишка се бричам а доле со машинка се поминувам од пришина што по нозе имам влакна и би изгледало глупо ако кај машкоста сум тасма а одма подоле влакништа :D и сеа сакате да кажете дека овие работи педер ме прават????
сигурни? o_O
прашај го дотичниот член од погоре, бидејќи според неговите критериуми...за жал...таму ке спаднеш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom