Што физички ги воодушевува жените?

V

Vollstandig

Гостин
Одвратно, замисли ја со овој предиграта, 5мин бакнуваш, 10 минути вадиш влакна од уста:ROFLMAO:
Овој пастув не е за бакнување, туку да го јавниш и да го фатиш за гривата, па диво да се јава јава јава низ цела куќа...
Замисли која романтика паѓа коа ќе му речеш “Дииииииииии, целе!!:pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.407
Добро бе, има разлика од грижа за себе и за хигиена до депилирање и мазнење на секое влакно насекаде по телото. Ова второво мене лично воопшто не ми е привлечно. o_O
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.413
Поени од реакции
2.203
Овој пастув не е за бакнување, туку да го јавниш и да го фатиш за гривата, па диво да се јава јава јава низ цела куќа...
Замисли која романтика паѓа коа ќе му речеш “Дииииииииии, целе!!:pos:
Диии Дорчо......:pos::pos::pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.629
Поени од реакции
38.556
Добро бе, има разлика од грижа за себе и за хигиена до депилирање и мазнење на секое влакно насекаде по телото. Ова второво мене лично воопшто не ми е привлечно. o_O
А овој со влакната на грбот на сликава привлечен ли ти е? Можеш гзот да му го замислиш шума :ROFLMAO:
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 21:38 ---
Овој пастув не е за бакнување, туку да го јавниш и да го фатиш за гривата, па диво да се јава јава јава низ цела куќа...
Замисли која романтика паѓа коа ќе му речеш “Дииииииииии, целе!!:pos:
:pos::pos:
Не си нормален ме пресмеа!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.407
А овој со влакната на грбот на сликава привлечен ли ти е? Можеш гзот да му го замислиш шума :ROFLMAO:
Не, ама тој на сликата е екстрема. Не сакам мазни машки. Сакам да си има влакна, нормална застапеност. Сега не како на сликата, ама не да биде и мазен како бебешко газе.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.557
Поени од реакции
7.236
Овој пастув не е за бакнување, туку да го јавниш и да го фатиш за гривата, па диво да се јава јава јава низ цела куќа...
Замисли која романтика паѓа коа ќе му речеш “Дииииииииии, целе!!:pos:
Уште да му кажеш:"Имам СИДА", кое родео човече. :D
 
O

Orion.

Гостин
Добро бе, има разлика од грижа за себе и за хигиена до депилирање и мазнење на секое влакно насекаде по телото. Ова второво мене лично воопшто не ми е привлечно. o_O
Гледаш црно или бело исто како поттикнувачот на дискусијава
Значи сосема е во ред да се издепилираш ако си природно влакнест ко орангутан. Вегите исто има машки што им се ептен дебели и кога ги гледаш во лице само веѓите се гледаат а некои се и споени:noze: Кај таквите момци депилација на веѓи е далеку од геј, напротив потребна е за да не изгеда ко сељак(секако ќе ги издепилира малце а не тенки па да се инфеминизира) Јас лично депилирам само гради а нозете ги средувам одвреме на време со машинка:pipi::)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.407
Гледаш црно или бело исто како поттикнувачот на дискусијава
Значи сосема е во ред да се издепилираш ако си природно влакнест ко орангутан. Вегите исто има машки што им се ептен дебели и кога ги гледаш во лице само веѓите се гледаат а некои се и споени:noze: Кај таквите момци депилација на веѓи е далеку од геј, напротив потребна е за да не изгеда ко сељак(секако ќе ги издепилира малце а не тенки па да се инфеминизира) Јас лично депилирам само гради а нозете ги средувам одвреме на време со машинка:pipi::)
Не гледам црно-бело, едноставно машки шо се мазни во нозе и гради не ми се привлечни, исто ко шо не ми се привлечни мускули и коцки на стомак. Реков после има разлика во оддржување на хигиена и среденост до мазнење и лицкање на цело тело, тоа мене не ми е привлечно, јебига различни вкусови има на светов.
 
S

Shaman

Гостин
Абе нели нема машко спојлерчиња и мало пивско стомаче (не стомачиште ко морж),
не е маж. И маж под 100 кила, не е маж. (y)
--- надополнето: 17 јуни 2012 во 21:56 ---
најљубезно ќе ве замолам во иднина, мои фотографии
без моја согласност да не објавувате.
 
Член од
14 мај 2012
Мислења
534
Поени од реакции
782
Прво осмех,после висина,и дали е спреман дечко,набилдан.Џабе све ако ми нема шарм.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не сериозно сега Се депилира чупа веѓи и да не набројувам,сериозно таков човек го сметате за машко ?
--- надополнето: 18 јуни 2012 во 01:09 ---
Гледаш црно или бело исто како поттикнувачот на дискусијава
Значи сосема е во ред да се издепилираш ако си природно влакнест ко орангутан. Вегите исто има машки што им се ептен дебели и кога ги гледаш во лице само веѓите се гледаат а некои се и споени:noze: Кај таквите момци депилација на веѓи е далеку од геј, напротив потребна е за да не изгеда ко сељак(секако ќе ги издепилира малце а не тенки па да се инфеминизира) Јас лично депилирам само гради а нозете ги средувам одвреме на време со машинка:pipi::)
Другар веѓи чупање и алфа некако не ми иде едно со друго,можеш само да се лажеш дека не е геј по геј од депилација па и на веѓи кај машко нема бе другар кој те лажел дека тоа е машки ?
Мислам ако сакаш самиот да се убедиш во тоа во ред ама ите како ПЕДЕРСКИ е чупањето на веѓи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom