Што физички ги воодушевува жените?

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.379
Поени од реакции
4.268
Па има ли нешто поубаво од природно, спонтано, искрено однесување? Како да не паднеш, да не стопиш пред такво нешто? :)
Калкулативно, промислено, манипулативно anyone ? :devil: :cautious:
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
459
Поени од реакции
414
Дланките, рацете, ставот, неправилен нос да има ми е шармантно ептен xD остар поглед...и то.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom