Што правите кога сте сами дома?

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Денес цел божји ден бев сама и учев па на ком па гледав тв и се досадував:toe:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Порано ептен се плашев и имав нешо до мене ко нешто чкрапне одма прбарувам,со кој памет сум бил.
Сеа тв компјутер и тоа.
 
B

black angel

Гостин
sto se ne pravam nekogas vikam drugarki kafe muabet,nekogas koga sakam sama da sum skroz pustam muzika zavisi od raspolozenie nekat placam dr pat igrm peam se smeam
 
Член од
26 август 2008
Мислења
88
Поени од реакции
3
Дали се досадувате кога сте сами дома, или знаете да си направите одлична забава?

Викате пријатели, слушате музика до даска, вежбате или едноставно се оптегате цело време?

А вие?
Пуштам музика до даска и НА МИРА работам на компјутер или читам книга
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Пуштам музика до даска и денцам. (денцам само кога не ме гледа никој трема имам). :)
 

Oi!

Член од
26 август 2008
Мислења
313
Поени од реакции
6
Па обично коа сум сам си ги викам најблиските другари и другарки и си праиме Home Party..со доста гласно музиче..со пиење од коктелчето на мама(да знаете само какво е...ммм)..а понекогаш сакам и онака сам да си глеам некое филмче и тотално да се изрелаксирам..
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Кога си сам...хммм ..Да трчам гол по целата куќа .. кое задоволство човече...хехе штета што женските никогаш нема да го осетат :vozbud:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.398
Поени од реакции
46.917
Како тоа “женските нема да осетат’’,они со гаќи и прслук се родени?? :)

он.ништо посебно не правам.
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Како тоа “женските нема да осетат’’,они со гаќи и прслук се родени?? :)

он.ништо посебно не правам.
тууу ти па ништо не разбираш...треба ли да ти појаснам тука....Ајде али само ти прочитај(Кога ти се мандаат мадињата бе....машко си маму му ебу нели си осетија)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.398
Поени од реакции
46.917
:pos: :pos: па пиши такој да га ебу од куде да знам, не сам осетија богами немам кондицију :)
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Седам на нет, слушам музика, гледам филм, читам некоја книга релаксирано и расфрлам листови, пенкала и книги насекаде. Оставам сè кај што паднало додека не дојдат моите. Значи правам хаос по дома.
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Се што неможам кога моите се дома.

Значи собиранки другари другарки, отварање вина од по 20 год, музика до даска. Уживанција, штета што моите(посебно мајка ми) не им се иде многу надвор од скопјево :(.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom