Oi!
Поени од реакции
6

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Изгледа дека уште важи она дека секогаш се појавува неочекувано, така да и кај мене е така ке биде и кај тебе верувај
  Ете затоа не сме се виделе на мсн :pos2:
  Па има ново ...... заљубена сум :pipi:
  Еј еве сум не сум се изгубила, немам на работа мсн, а дома се уклучувам ама не сум те сретнала тебе ????
  Ами чим си решил формат да правиш... ондак направи па види што ќе се деси :)
  Иначе вака појма неам што би можело да е проблемот :/
  Ако е до интернетот џабе ти е и формат :) Провери што вика www.speedtest.net ако таму е океј ондак смени интернет прелистувач види со него што би се десило, ако и со него кочи ондак ваљда имаш некои вируси или такви сраља, друго незнам што би можело да биде. Иначе сеа пробав страната на BitDefender да ја отворам... ми ја отвори без проблем. :/
  Уфф... појма неам... мене од касперски сите лиценци ми ги стегнаа на црна листа па сеа користам нод. Додека најдеш некој анти вирус по мерак стаи си нод колку да не е без ич... јузер и пасс тука има колку сакаш.
  Еј братче извини сега ја видов пораката(знаеш каква е ситуацијата сега)се нема време:)
  Хммммм
  ај да се расонам со кафе па ке се најдеме на мсн , претпоставувам покасно и така сега спиеш. а?
  H
  Нема повод онака ми текна ... btw денес сум супер ти како си?
  R
  abe kazi so studiras i ke napravammene ne mi e problem imam knigi dovolno enciklopedia dobra mozam da napravam 3-5 na den kazi temainemaj maka ako ti treba hitno inaku neznam ni dali ima internet sajt za seminarski znam samo deka prodavaatpreku internet po 20-30$ toa e mnogu za nas standard neli
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom