Што правите кога сте сами дома?

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Концерт на Винамп праат Металика, РХЦП, Бон Џови, Ку(В)ин и остали слични на напишаните:)
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Slusam Rolling Stones ili nekoj jazz ili pak dremam na facebook si praam majtap :D
 
Член од
16 март 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Ne daj boze :) haahhahaha :P urlanje e shush bush zhurovi murovi e :P komsii urlaat cajkani na vrata i se ostalo :P hahaha
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Правам плејлиста од омилени песни.... влегувам во собата со справи и тегови и започнува ноулајфањето.
 
Член од
18 февруари 2011
Мислења
24
Поени од реакции
5
Гласната музика е стандард во овие моменти нема потреба да се спомнува. Освен тоа на раат си шетам по долна облека, ако имам вишок енергија играм, само коа сум сама пеам за да не ме избркаат од дома, некад сакам и да експериментирам у кујна. Ако сум сама повеќе денови и ми треба некој да сврзам муабет знам и да се расправам со телевизорот:kesa:
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
Ако е колоквиумска книгата во рака и фантазирам...ако не е музика, друштво, и сл.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
63
Поени од реакции
19
Се опуштам на мој начин, но - во зависност од времето :) Ако е сончево или убаво на било каков начин, обично купувам лименка пиво и кашкавал или грицки, седнувам на интернет и пропратно слушам музика.
Доколку времето не е добро, исто-само без пиво.
Ова кажав за моментите кога сакам да сум сосема сам, а кога сум сам дома а сакам друштво, секако, вратата е отворена за сите кои сакаат да дојдат :)
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
Узмем мастурбирам еднаш царски. Онда узмем се истуширам со ладна вода,па узмем телефон и позовем цело друштво кај мене и нарачувам алкохолни супстанци и раствори и онда више не сум сам дома
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Седам на компјутер, понекогаш викам некој, музика, дрк дрк, филм и тоа
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
Пуштам гласна музика, се дерам, урлам по дома, се туширам до бесвест (нема кој да ми се дере ајде излегувај ми се моча, се брзам за на работа и слични), мастурбирам и слични ствари :D
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Најчесто слушам музика на цел глас, гледам некој хорор филм, мастурбирам, се оптегам по креветот, ја "растурам" гитарата, пишувам поезија или проза и то :D
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Глеам порничи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom