[Ra]
Поени од реакции
163

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Mali moze da ne mi gi duvas mudava so tvoite maloumni postovi
  [Ra]
  [Ra]
  тоа е мојот вкус а и стручна комисија да има ќе ја изберат онаа на мистер инфекшн или на бушидо, а не твојата. И бебиња да стават во комисијата пак твојот потпис нема да го одбарат. И немој не се навредуви од вистината бидејќи секој може да стане подобар
  Не се прави форум шериф :)
  statusQuO
  statusQuO
  http://pic.mk/images/whoimfukaj.jpg
  а ни ти немаш така да “магарето на зајакот не треба ни да помисли да му каже дека има големи уши“
  [Ra]
  [Ra]
  На оваа намерно не ставив...кога пола натпреварувачи можат да не ги спроведуваат правилата, зошто и јас не ;) Погледни ги моите SOTW од 5 па надоле до 3 или 2 па види дали не сум ставал ;)
  Не ти е валиден линкот до сликата во SOTW натпревар #4 [пријавување]

  едит: јас ти го средив ;)
  [Ra]
  [Ra]
  Кај мен беше се ОК патем фала
  T
  T
  Tetro
  И пак пишав. Несакајќи.
  [Ra]
  [Ra]
  Фала инаку морам да го променам или нека го избришат мислењето (во пријавување) ќе ставам друга :/ ... ако е можно
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom