Што правите кога ви е досадно?

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Незнам.

Од горенаведениве цс, музики, игри ништо не делува, а друштво за на кафе дур во 9. :(
Aj aко го излечам ќе ве просветлам. Peace.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Тепам време на интернет со гласна музика пуштено...
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Кајгана-Лек за вашата досада :pos2: Ете со тоа ја лечам
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Досадните периоди најчесто ги лечам со седење пред PC или читање на некоја книга, организирање на некои работи, или крајно спиење :) :vozbud:
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
391
Поени од реакции
20
Si citam kniga ili spisanie nekoe.Ako bas i toa mi e dosadno gledam da iskocam po prodavnici da odam ili kaj nekoja prijatelka na kafe muabet i taka ke utepam nekolku casa e posle ne znam:uvo: aaaaaaaaaaa mi tekna pa ke si poigram nekoja igrica na kompjuter i taka
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Оваа PC-то ми го продолжува животот и скратува досадата :)))
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
кога е тиње....вртам по телефони муабети преку слушалка, или пак на нет некоја игрица ќе заиграм,така ми летаат саатите:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Па се прашувам што да правам што да правам? И ќе ми текни само се надевам дека таа идеја нема да биди опасна по живот :icon_lol:.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Фотошопирање и наогање на занимација на нет. А кога е убаво времето,трчам и играм фудбал.
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Retko imam takvi momenti, ne se ni sekavam koga posleden pat sum imala dosadni momenti..mislam deka sekogas ima sto da se pravi :helou:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Секогаш ми е досадно па затоа најчесто седам на форумов да си најдам нешто интересно за читање.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Кј мене очигледно се нелечливи.Во мојве случаи или ми е екстремно интересно или екстремно досадно.
Ко ќе е второво шо и да напрам пак ми е досадно.Најчесто седам на форумов и на мсн во такви моменти, ама пак не ми е нешо екстра интересно.
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Doaaduvam na narodo so e na msn i na facebook so prasanjata od vidot: So ima novo??? So pravas??? Ke izlevas li i dek ke odas???
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Еј, закон тема..xD
Иам приметено, дека скоро никогаш не ми е досадно :) Незнам зашо :) Секогаш можам да си пуштам убаво музиче и да ми стане интересно, да не се замрам со нишо..си кулирам..
Eдинствено ми се случува у школо на англиски да ми биде досадно, зашо го знам материалот, а неможам да ја дудлам другаркава до мене пошо професорката е одвратно досадна..па, ај, 40 мин си фурам музиче на шафлот од другугарчево..рока Invaders must die!
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
и јас им здосадувам и самите бегаат :pos2: шала

па како - на интернет штракам нешто, играм некоја игра или слушам музика или гледам Тв
 

Kajgana Shop

На врв Bottom