Што пиете во моментов ? (фото)

Член од
7 септември 2016
Мислења
18.938
Поени од реакции
33.483
Преку слика се осеќа смрдеата од чорапите, пичку матер.
...не си се измил(а) сабајлево од вчерашното блоуџаб, затоа, не е до чорапите!

IMG_20230506_153953.jpg
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom