Што пиете во моментов ? (фото)

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.213
Поени од реакции
7.542
У тренутком испив 6 пива, слика оргинал нема, смут иначе, утре сум на утакмица од 10.....кој курац ме тераше, што убаво тренинг 20 Км со точак утепав денеска.
Чекај да го постирам....мојата љубов.
1693692077961.png
 
Член од
22 август 2022
Мислења
286
Поени од реакции
1.007
IMG_20230905_174347.jpg
Сеа ќе прочитам шо е... Cielo Chardonnay Venetto. Чашата и подметачот ми се ептен спремни за искуството, не пијам дома обично али препоракава да вежбам математика многу ме потресе. На здравје.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom