Што пиете во моментов ? (фото)

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.596
Поени од реакции
28.002
ајде по иницијатива на друг член да видиме што се пие во моментов , што и да е , на здравје нека е
Автоматски споено мислење:

IMG_20230102_104551501.jpg
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.319
Поени од реакции
4.869
ne mi bese plan da ja seftosuvam temata vaka, ama splet okolnosti :ROFLMAO:
od vinoto od sinokja imam samo video, a sabajlevo grloto nesto defekt

Прегледај го приврзокот 361007

planinski caj so med i limon
Е стварно не го сваќам сервирањево чај
Би платил уште 50ден. да не мора да се кашкам со сите тие ствари в танца.

Исто ко еспресо да нарачаш и да ти го дадат со рачна мелница, преса и топла вода.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
2.994
Поени од реакции
8.499
Е стварно не го сваќам сервирањево чај
Би платил уште 50ден. да не мора да се кашкам со сите тие ствари в танца.

Исто ко еспресо да нарачаш и да ти го дадат со рачна мелница, преса и топла вода.
jas si pobarav med, limonot treba da e standard za so caj. samo shekjerot e vishok.
bas taman mi se gleda "tacnava", sobira se :D
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.596
Поени од реакции
28.002
Е стварно не го сваќам сервирањево чај
Би платил уште 50ден. да не мора да се кашкам со сите тие ствари в танца.

Исто ко еспресо да нарачаш и да ти го дадат со рачна мелница, преса и топла вода.
,,,eheee,,, toa e polesniot del,,,,treba i na berba vo Brazil,,, :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom