Што може да ви го расипе денот?

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
65
Да ми расипе ден може некоја блиска особа со некој лош муабет или ако самата не сфаќа колку е нервозна и колку таа негативна енергија ја пренесува на другите а не си дозволува самата да се расположи.
Некоја песна која доловила како во моментот се чувствувам... Некоја опасна балада.
Мајка ми , брат ми ... Самата јас :uvo:
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Некој што го пика носот во мои лични одлуки а не го засега апсолутно ИЧ! Не вреди да се нервираш за будали, но понекогаш едноставно мораш!
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
мајками коа ке почне да замара ...
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.499
Да те викнат на разговор за работа кога си во странство на одмор. :)
 
Член од
20 октомври 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
Дефинитивно сабајлечко крекање на деца од класот во 7 ипол!
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Последнава недела расположение успеваат да ми расипат најглупавите ситници кои иако се мали, сепак мноооогу ми пореметуваат планови.
 

RejeCtion.

Chelsea fan
Член од
13 април 2011
Мислења
11
Поени од реакции
1
Денот највише може да ми го расипе дефинитивно пораз на Челзи во фудбал , премногу сум приврзан за тимот што и следниот ден ми се уништува со тоа.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
601
Поени од реакции
178
Коа ќе се разбудам првото што ќе го видам да е пороен дожд, и уште да е топло па да морам со старки што пропуштаат да идам накај факултет. Да се разбудам пола саат пред да почне предавањето. Да ми преречат нешто од дома уште посабајлечки. Да се искарам со дечкото. Да слушнам дека нешто не сум положила за еден поен. Да ме навреди некој чие мислење го ценам. Да се искарам со вујко ми поради недоразбирање. Има многу, ама не ми се мисли на лоши работи :)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Луѓе.
На фејсбук , на „журка“ , на „утринско кафе на ленинова“ .
И тмурно време.
 
Член од
10 септември 2010
Мислења
273
Поени од реакции
25
Мене денот може да ми го расипе ноќта
 

Kajgana Shop

На врв Bottom