Што може да ви го расипе денот?

Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
може да ми го расипе денот некои досадни луѓе со најдосадни прашања на моб и некоја кавга со дечко ми
 

NIght_Elf

High Priestess
Член од
15 јуни 2007
Мислења
479
Поени од реакции
13
Некоја кавга, голема расправија
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.924
Поени од реакции
833
Караница со моите и немање НЕТ!!!
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
130
E денот може да ми го расипат повеке работи ко на пример
Манјачишта по улица
Некој кога ке ти се тропне у друштво а човек неможе да го смисли
Кога ми треба нет а нема :tapp:
Кога имам лошо друштво околу мене
Кога некој ми соли памет а не си гледа за сам себе
И врв на се кога некоја од тије ''другарките" ке ме праша НА КОГО СЕ НАСМЕЈА ( е тогаш ми пука филмот)
 
Член од
24 мај 2009
Мислења
131
Поени од реакции
6
Обично кога ќе ме разбуди некој...веќе ми го расипал денот! После веќе се е +, распавии, случајна тепачка со сестра ми онака на одминување, замарање по тел од мајка ми за да ме праша како сум....10х на ден...кога ќе планирам да одам некаде и ќе откажат...во 8 сабајле да ми вриштат дечурлана под прозор или да слушам некој да брчи со некои бормашини (така се викаат?) или така...мислам дека тоа е! Доволно е!!:ija:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Кога копиљачишта што им завршила школската година па имаат излаз до 12 почињаат да ми пејат под прозор а ја мртов уморен сакам да спијам .... е тоа ми ги расипува следните 2-3 дена ...... Дебили ...

Инаку мајстори што работат од 7 сабајле .... Кога ке ми снема струја ради што некој си прави базен а дома ми ебат ПЦ/ТВ/Систем и никому ништо .... Кога ме дупи нетот .... Кога ке се искарам за банални работи со моите !
 

●Mαrια...«3*

♥ 3 ♥
Член од
3 април 2009
Мислења
692
Поени од реакции
68
Некој што ќе ме изнервира и ќе ме извади од кожа. :nerv:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Покварени луѓе,неочекувано нешто,кавга со некој близок,дожд,лошо време...:nesvest:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Вчера конкретно денот ми го расипа личност што мисли дека многу се разбира во конкретна област и поради истата цело лето го поминува дома, па дури и кога ќе излезам со истата само за тоа ми зборува. :nerv:

Ме нервира и тоа што летово преку ноќ не можам убаво да заспијам. :nerv:
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Колегата од карши...:nesum:
 
D

dh00|

Гостин
мајка ми со нејзиниот најиритирачки глас:nerv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom