Што мислите за Jaнко и емисијата "Јади Бурек"?

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
абе јанко си е закон :vozbud: оди бе таму каков јанко :nesvest: човекон стварно на живци ми оди кој пат да го заслушам на ТВ :tv:
 
Член од
27 март 2007
Мислења
735
Поени од реакции
316
Се убаво ама типот нема ни малку почит кон гледачите негови кои се јавуваваат во емисија. Си црта глупости, си игра на компјутерот, се заебава со камерманите... се прави само не го слуша мислењето на тие за кои работи, за кои постои таа емисија.
А најнекултурно од се му е тоа што пола гледачи што ќе му се јават во емисија ги исклучува, не им дава да се доискажат.
Се друго си е супер :)
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
4
јанко е закон типче само нема респект кон другите иначе све е ок
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
6.666
Поени од реакции
8.124
Добра е емисијата, али у последно време почнува да се занесува и да соли памет без везе.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Алал да му е што успеа да добие такви цифри на гледаност... Јас го доживувам како порафинирана варијанта на Драган Вучиќ.
Мој личен впечаток е дека дел од муабетите веќе успеал добро да ги инкасира.
Лично мислам дека е недоквакано суштество без минимум култура... дури менувам мислење и кога ќе видам дека некој што сум го сметала за „нормален“ гостува кај него.
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
Емисијата е ок само водителот(Јанко) е глуперда невидена.
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Све најлошо..
Мислам полошо мислење за типот неможам да имам..
Каков клошар..:tapp:

Не само што е платен да збори за власта.. не само што е толку прозирен прост, сељак невиден али кога ке слушнам како кажува дека е верник и се праи толку невино човече ми иде да му влезам таму да го акнам од земја..

Типот се разбира од СЕ~!! PC,технолија,коли,образование,здраство,мистерии,заговори,спорт,музика.. Он е нај нај у све.. а врска нема од животот..:kesa:
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
Посебна категорија на човек..у глобала ок,ама ако му стапнеш на жуљ тешко тебе..понекад е неправеден,и терсене човек ама ај поминува кај мене,боље он него вучич на крај краева..:wink:
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
Јас мислам дека ова шоу е НАЈНИСКОТО МОЖНО НИВО во новинартството и правото на збор
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
4

еве едно клипче за сите фанови на ЈАНКО :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.235
Поени од реакции
7.751
Одвратен тип мисли дека попаметен од другиве во Државава а Наша тв е негова или ? пошо којпат да свртам на тој програм него само го има
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Абе се е ок, ама барем да им даде на гледачите кога ќе се јават да се доискажат и да ги сослуша барем еднаш. Они зборат, он муабет си прави, гледа на Нет, или ако не му е по ќеф тоа што го зборат „ајде, ајде пријатно“ ...
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Јанко си е закон, не се замара си ја прави сеир, свака му част
 

Kajgana Shop

На врв Bottom