Што мислите за Жан Митрев?

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Види каква промена се случила во темава :) Абе од кога почнаа да се замислуваат овие што студираат во Бугарија дека се нешто повеќе од нас?Во мое време таму одеа само слабите ученици и наркомани,бидејќи сите поминуваа.
Ваков да го земеш и одново да го запишеш за уво на македонски факултет,да видам дали на 24 ќе испадне од медицина.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
285
Поени од реакции
39
Супер доктор. Колку само операции има направено без пари или за многу помала цена отколку што треба, а колку што можев да забележам кога гостуваше на канал 5 ми изгледаше многу природен, обичен човек. Некои немаат ни третина од неговиот успех постигнато а се фалат наоколу како биле тие добри доктори трте мрте а тој единствено се гордее со тоа што може да помогне на луѓето. Тоа се цени :pipi:
 
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Докторов е troller на годината. 23 страни свака част.
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Леле кој пресврт се случува на темава... веќе ми е една од омилените. Уште да се префрли во соодветен подфорум, бидејќи `здравјето` во неа исчезна уште од првиот пост на главниот виновник за ова шоу - Др. Непознат :)
Каде е Жан да го чита ова... :pos2:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ама мене стварно многу ме интересира како со македонски дипломи од средно и факултет и тоа медицински се вработил во UK :S Колку што знам премногу тешко е тоа.
 
T

Tetro

Гостин
Ама мене стварно многу ме интересира како со македонски дипломи од средно и факултет и тоа медицински се вработил во UK :S Колку што знам премногу тешко е тоа.
А вие поверувавте на целиот муабет? :icon_lol:
човекот е не-доктор, го мрзи да стане од столче и фантазира за некој негов свет. :baeh:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
А вие поверувавте на целиот муабет? :icon_lol:
човекот е не-доктор, го мрзи да стане од столче и фантазира за некој негов свет. :baeh:
Тој тера да поверуваме, еве нека ни објасни, зошто знам јас дека баш лекари да најдат работа како лекари во UK е преееееемногу тешко, образовниот систем како прво не се совпаѓа, друго е што не признаваат ништо од дипломите :)
 
Член од
13 декември 2009
Мислења
1.307
Поени од реакции
647
Ништо не мислам за него лично, како професионалец сите што ги знам се фалат, познавав еден стар чика на кој во 2000 и некоја во државна му рекоа дека има уште 2 месеци да живее, отиде кај Митрев, му дадоа други апчиња некои и уште гура. Едноставно треба да се свати дека правиот кадар отиде во приватно, во државните институции подобро и да не се влегува , а ако влегуваш самиот треба да си знаеш дека и здрав да си ќе излезеш болен.
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Сите се прашуваме како стигнал до местото ама тој никако да се појави и да ни разјасни што како.
Којзнае како поминала операцијата.
Иако...нели рече дека бил на одмор па од Септември ке се вратил на работа а подоцна дека ке правил операција?хммм,мора да кажам дека е чудно.
Како и да е и мене ми има кажувано една постара жена дека многу му е благодарна што и го спасил животот.



Тој тера да поверуваме
Ни тој самиот не верува во тоа а не пак ние.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.665
Поени од реакции
12.061
Ама мене стварно многу ме интересира како со македонски дипломи од средно и факултет и тоа медицински се вработил во UK :S Колку што знам премногу тешко е тоа.
Е јбг друже капетане
Студенти од Русија на пракса во Специјалната болница Филип Втори
Специјалната болница по хируршки болести Филип Втори, како придружна членка на Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип веќе втора година организира научно-наставна пракса за студенти од Самарскиот Медицински Факултет од Русија.
Samara is also the hometown of Samara State University, a prestigious higher-education institution in European Russia
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
А од кај знаеш дека Непознат не е уствари Жан - himself!

Можно е нели? :) Да глуми хејтер :)
Епа, Жан има обврски, операции... попаметна работа откако да глуми хејтер :)
Е сега, може да платил некој да му го црни името по форумов, тоа не знам.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Замре најинтересната тема во задње време на форумов.Ајде нов хејтер :vozbud:
п.с.сега некој ќе се јави против Симон Трпчевски :)))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom