Што мислите за Жан Митрев?

Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Барам администратор да провери каде сум во Моментот
подобро не. ќе си одам...и нема повеќе да пишам.
Преку кур :pos2:И така такви како тебе знаат само штета да напраат со совети на нет ебате психопатот
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Што да мислам за доктор кој од 1000 годишни операции успешни му се 970? Можеби клиниката му е малце поскапа но односот на вработените не се споредува со оние на државна..секоја им чест.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Барам администратор да провери каде сум во Моментот
подобро не. ќе си одам...и нема повеќе да пишам.

Ана јас кажав браво дијалектолошке бидејќи ми го позна дијалектот. ако сакаш пиши ми на лични каде си во Бугарија може и да се сретнеме наредниот пат.

Има само еден начин како ќе дознаете дека постојам, но тој нема да го кажам.

Специално сум заитрегуван од Ана и Гладиус на форумот....:smir:
Иди бе легниси како утре ке идеш не наспан во операциона сала :vozbud:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.678
Поени од реакции
4.793
Бар не ве вреѓа овој кој и да е .., вие со потсмев и пцовки многу убав пример давате за дискусија и модератор баш ги заболе таквото , а ако се најдат некад невредени одма ко пиченца некој бришат
 

any

Член од
23 мај 2009
Мислења
22
Поени од реакции
10


Барам администратор да провери каде сум во Моментот
подобро не. ќе си одам...и нема повеќе да пишам.

Ана јас кажав браво дијалектолошке бидејќи ми го позна дијалектот. ако сакаш пиши ми на лични каде си во Бугарија може и да се сретнеме наредниот пат.

Има само еден начин како ќе дознаете дека постојам, но тој нема да го кажам.

Специално сум заитрегуван од Ана и Гладиус на форумот....:smir:

Знаев дека ќе заврсиш вака славно,хахахаха
Сум гледала вакви колапси и по други форуми.

п.с. Не сум од Штип,никад у живот не сум била у Штип,али сум слушала доста штипски !

А и не сум во Бугарија,под ниво ми беше,бев доволно паметна да упишам во Скопје
Можам да зборам шо сакам,дека нема веќе да реплицираш,нели? :)

ПП можеш да ми пишеш кога сакаш,патем јас те решив ! Не сум страшна,може и сега може и утре пред краниофарингеомот(по шо ми е омилен) или некој друг тумор е ? :)
 

Непознат

FRCS, MD, MSc. PhD
Член од
27 мај 2010
Мислења
130
Поени од реакции
12
Јас немам потреба никому ништо да докажувам. Се зачленив на форумот поради една цел, ја гледав емисијата со Жан, и започнав тема за Жан бидејќи ми е сограѓанин и знаев некои работи и сакав да знам што мислат луѓето во Македонија за него.
Вие почнавте да ја напаѓате мојата личност и да ме прашувате лични прашања. Јас не сакав и не одговарав од почетокот. Од кога ми пиша еден идни колега и се спријателивме на лични, тој ме посоветува да кажам, а и јас викам зошто да не.

Немам потреба никому ништо да докажувам.
Јас сум од сабајле во Лондон со лет на визејр до лутон. Администраторот нека провери каде ми биле ајпи адресите доколку го интересира. Јас не знам како да ја скријам адресата што вели гладиус горе? И како да ставам адреса дека живеам на 5 км од центарот на Лондон. Доколку тоа тој го може, јас не го можам бидејки сум доктор на медицина, неврохирург, а не сум хакер.

Ана не ми пиша приватна порака и поради тоа нема и да се дознаеме, можеби некогаш ако се сретнеме во некоја болница....

Можете да се опуштите и да си го замислувате тоа што ќе ви помогне на мозокот да се чувствува поопуштен, а и мене исто ми се фаќа....

Уште многу одамна научив една работа,

Успехот најтешко се простува,
Д-р Д. :smir:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Ах докторе ги избегна 2 прашања на кои и да пробаш да одговориш само ќе се дозакопаш


Јас немам потреба никому ништо да докажувам.
Се гледа докторе 70 мислења и контрање на сите во темава се со една цел да го оцрниш оној кој не му е ни гајле за тебе


Се зачленив на форумот поради една цел, ја гледав емисијата со Жан, и започнав тема за Жан бидејќи ми е сограѓанин и знаев некои работи и сакав да знам што мислат луѓето во Македонија за него.
Нели порано се зачлени бе докторе?
Виде дека сите мислат најарно за Жан
друго виде дека сите го оценуваат како доктор, т.е како си ја врши должноста
друго незнам дали виде ама ова подфорум здравје е, а не политика.


Уште многу одамна научив една работа,

Успехот најтешко се простува,
Д-р Д. :smir:
Тоа го видовме уште oд првиот твој пост :pos:

На крај сам се дотолчи, конечно си призна зошто ја отвори темава со последната реченица пред потписот :kesa: :pos2:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Мило ми е што Др.Д. е заинтригиран од мене.
Дај Боже еден ден да ни се вкрстат патиштата на професионален план како што ми се вкрстија со Dr.Mary Davis која е шеф на Неурогенетика на вашата клиника и со Госпоѓата Joan Grieve (раководител и на спинална хирургија нели) која вие сигурно многу добро ја знаете поради тоа што е ваша шефица.
До тогаш, продолжувам да верувам во the good deeds на Митрев.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Најсериозно сега без зезање, многу ме интересира Др. Д. како се протнал да биде дел од лекарска институција во една од земјите од Велика Британија? Mногу сакам да дознаам, без никаква иронија.
 

Nonteizam

Полихистор
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.119
Поени од реакции
781
Ова е ко да гледаш CSI: кајгана... :)
Го “разоружавте човеков“, го направивте попара... :pos2:
Еххх... за сеир сме у врвот на Европа... хе хе...
каква само истрага... секоја чест!
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.693
Поени од реакции
12.100





Знаев дека ќе заврсиш вака славно,хахахаха
Сум гледала вакви колапси и по други форуми.

п.с. Не сум од Штип,никад у живот не сум била у Штип,али сум слушала доста штипски !

А и не сум во Бугарија,под ниво ми беше,бев доволно паметна да упишам во Скопје
Можам да зборам шо сакам,дека нема веќе да реплицираш,нели? :)

ПП можеш да ми пишеш кога сакаш,патем јас те решив ! Не сум страшна,може и сега може и утре пред краниофарингеомот(по шо ми е омилен) или некој друг тумор е ? :)
Наравоучение од претходниот пост на Any-"докторе", не се закачај со женско кога се работи за логика и истражување, опасно е :)
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Докторе да ти дадам и мал превод: Сам себе го убијал.
Да ти дадам малце поголем превод: ми иде да се убијам од муабетиве кои се ненормално надвор од темата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom