Што кога ТОЈ се плаши од секс?

Член од
27 октомври 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
Епа тогаш кое е тоа машко кое се плаши од сочна млада пичка?
pa kako prvo i prvo site picki ne se mladi i socni :toe: ne vikam deka ne e cudno malce i je ama ne e za da odma se karakterizira nekoj gay ili vakov ili onakov --- svasta ima be na svetov moze nekoj si misli deka lae i kasa :) znaes na so mislam neli :helou: sala na strana se desava ali se nadminuva ako se saka -- ako ne ondak pazi da ne ti padne sapunot : :pos2:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.726
pa kako prvo i prvo site picki ne se mladi i socni :toe: ne vikam deka ne e cudno malce i je ama ne e za da odma se karakterizira nekoj gay ili vakov ili onakov --- svasta ima be na svetov moze nekoj si misli deka lae i kasa :) znaes na so mislam neli :helou: sala na strana se desava ali se nadminuva ako se saka -- ako ne ondak pazi da ne ti padne sapunot : :pos2:
Ок де. Да кажеме дека има неискусни момци. Но што со оние кои се искусни а се плашат од оваа:


?????
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Јас знам дека во повеќето случаи женските се тие што се плашат и што им треба повеќе време за да стекнат доверба кај партнерите,а за машко да се плаши незнам.Не сум видел до сега.
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.556
Поени од реакции
1.612
Јас сум бил таков.

На првата девојка ѝ требаа 10 месеци дури да ме накани да имаме секс. Секоја ѝ чест на трпението. :cuc:

Обично помага работа со прсти, уста, повеќе гушкање итн. Во *никој* случај не треба на машкото да му се заканува со напуштање ако обидот е неуспешен, зашто тој токму тоа и го очекува (порани минатите неуспеси), што апсолутно не ѝ помага на неговата ерекција.

Баш со такво машко се гледаат „јаките“ женски: не е успех да се има секс со некој што е најголем е*ач - успех е да се има секс со некој што ништо не знае од тоа и да се откријат сите негови потенцијали.

Затоа, жени, ако сте навистина „јаки“, ослободете ги срамежливите момци и направете нешто добро и за општеството.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
803
Поени од реакции
33
јас би рекол вака:неискусна девојка ќе се чуди и тоа нема да и се допаѓа,меѓутоа искусна девојка со задоволство ќе ја прифати задачата да го отстрами манукот,и сигурен сум дека ќе ужива во тоа:wink:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.844
Поени од реакции
29.600
тогаш ТОЈ бил силуван од напалени женски :vozbud:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Ако ТОЈ се плаши од секс треба психолошки да се настапи. Најубо е некој него да го изебе да види дека не е ништо страшно.
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Ако ТОЈ се плаши од секс треба психолошки да се настапи. Најубо е некој него да го изебе да види дека не е ништо страшно.
Лелелелеле брат ти си луд жими се алал нека ти е за реченицава.:wink:
 

Silber

Peace/Salaam
Член од
31 март 2009
Мислења
500
Поени од реакции
15
Abe ostajte ja deckoto na mir.
Ne sakal i gotovo.
I sekoja se ne eebe.
Treba da e malo simpaticna.
A i zenskite mislat deka muskite mozat na sekoja da stavat.

Podobro e :drk:otkolku na nekoja da stavis.
 

KeleS

insolitus res
Член од
22 јануари 2008
Мислења
734
Поени од реакции
57
Ако ТОЈ се плаши од секс треба психолошки да се настапи. Најубо е некој него да го изебе да види дека не е ништо страшно.
Тотално се согласувам .

Abe ostajte ja deckoto na mir.
Ne sakal i gotovo.
I sekoja se ne eebe.
Treba da e malo simpaticna.
A i zenskite mislat deka muskite mozat na sekoja da stavat.
Podobro e :drk:otkolku na nekoja da stavis.
Силбер имав дури студирав еден цимер кој редовно велеше дека :„ Ниедна жена неможе да е толку грда , колку тој што може да е пијан “
Е сега си признавам дека за мене то не важи пошто доволно сум свесен колку и да сум пијан ... Али има и такви мажи .

Е сега , ако него му е страв ... Девојки , Get him drunk . Пијан маж има далеку помалку стравови и мисли кои го кочат :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
hahaha kako be se pralsi tebe li ti se ima sluceno kakovo pasenje ima da i ja racepak kako lubenica toa dundeto.
Ти не ми стоиш за многу бистар момак... Нели?
Дај оправи се и читај ги првите мислења на темата, за да се запознаеш со начинот на дискусија и за тоа што се бара од тебе да одговориш. Прва и последна опомена, или размислувај пред да пишеш - или ќе се селиш на друг форум.
 

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Под број 1 : Е педер
Под број 2 : Е спојлер


Е сега има такви , али женското треба да му помогне да се отпушти и да го напали добро , кога ќе го мавне тестостеронот у глаа и крвта че му се собере у пенис , не верувам дека ќе остане рамнодушен , па колкав спојлер нека сака да е .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom