Што кога ТОЈ се плаши од секс?

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ако се плаши ТОЈ од секс пишете ПП кај мене :) :)
Инаку такво нешто не сум видел до сега машкото да се плаши :pos:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
abe ona neka se soglase da legne kaj mene vo krevet,pa posle ke vidime koj ke se plase :)
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Сум имала такво искуство - му дадов доволно време да се опушти - и тоа и се случи - потоа беше прекрасно
Но, кога по неколку години - се случи обратна ситуација - тој мене ме откачи
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
се здобил типо сот желба за повеќе... таквите нај често се каат за стореното, ама кога ќе сватат што направиле во принцип е веќе касно...
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
па односот е 1:3 мажи-жени.. мажите имаат по голем избор и под дефолт е во генот мушки да се проба повеќе... само и за тоа има граници до кога и каде...
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Бројот на мажи и жени во светот е речиси изедначен, се работи за 101 маж на 100 жени. Порано, на Балканот имало повеќе жени од мажи, оти сме таков, воинствен предел... Нејсе, машко што се плаши од секс, има 7 години ( и за ова не би тврдела со сигурност:)). Едноставно, не сакал да има секс со цурата и и` глумел:). Simple as that...
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
718
хахаха... добра поента
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Бројот на мажи и жени во светот е речиси изедначен, се работи за 101 маж на 100 жени. Порано, на Балканот имало повеќе жени од мажи, оти сме таков, воинствен предел... Нејсе, машко што се плаши од секс, има 7 години ( и за ова не би тврдела со сигурност:)). Едноставно, не сакал да има секс со цурата и и` глумел:). Simple as that...

Последен пат коа се видовме ти беше женски пол. А ти да го тврдиш тоа толку силно е исто ко ја да ти објаснувам колку се жените нервозни за време на пмс. Сум видел жени у пмс, гарант знам све за тоа. :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Сум имала такво искуство - му дадов доволно време да се опушти - и тоа и се случи - потоа беше прекрасно
Но, кога по неколку години - се случи обратна ситуација - тој мене ме откачи
Наравоучение:Не се понашај фино со маж,секогаш му излегуваат рогови.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Ако се плаши ТОЈ од секс пишете ПП кај мене :) :)
Инаку такво нешто не сум видел до сега машкото да се плаши :pos:
Батка во овие 20+ години секс имам клецкано жени да се исплашиш да ги видиш! едната личеше на четник!!
Криза јеби га.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Жените се нервозни во пмс, а тоа е факт за секој што имал жена во околината барем еден месец:).
Машко што „се плаши и сака да почека“, најверојатно се плаши од неа, оти не му се свиѓа.
Е сега делот за личното искуство, каде као, сакаш да ми кажеш дека ме корпнал некој за у кревет, не би ме болело тоа, немам после другари што ќе ме реметат:).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom