Што имате тренирано, тренирате или би сакале да тренирате?

Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
2 год кошарка, 5 год гимнастика...сега ништо... сакам кик бокс
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
368
Поени од реакции
2
Dodeka ziveev vo Toronto trenirav Hockey 4 god. Hockey e mn brz sport, sve moze da se izmeni samo za nekolku sekundi. I mora da mozis da gi primas udarite od drugite igraci. Brutalen sport.... ama zatoa i go sakam najmnogu :D
 

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Па веќе 3-4 години тренирам стрелаштво
Затоа не се зезајте многу со мене да не :pishtoldz :)
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.610
Поени од реакции
464
Se ova imam trenirano porano ali pak :)
Prvo fudbal ali treninzite bea ne realni (tie sto treniraa po povekje od 5 godini i tie sto pocnuvaat ist trening) ali trpev pola godina nekade i izgubiv merak. Posle nekoe vreme plivanje i vaterpolo.
A inaku najdolgo na nesto sto sum ostanal e na roleri (aggressive), vekje 7ipol godini redovno (osven kratki pauzi na poteski povredi) :) Ali toa e vekje drug tip na sport :)
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
7
Поени од реакции
1
od 5god trenirav gimnastika,za zal prekinav na 8god zosto vo mojtot grad nema koj da ne trenira,cekam da napolnam 10god i ke me zapisat na fudbal:toe:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
treniram rakomet veke 2 godini i ne mislam da se otkazam , rakometo e dobar sport interesen pregi imame utakmica so STIP i izgubiime 26-31 a taa ni bese 2tora utakmca 2pati igrame zaedno a tii STIPJANI 4godini se trenirale zaedno
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
Од 5 години се бафтам по спортови..прво почнав гимнастика, па пливање, па баскет, па фудбал, и на крај, ја најдов мојата љубов, ракометот, тренирам 5 години:pipi:
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
Тренирав „не лути се човеку„ а сега YAMB, а кога ќе подостарам да не добивам воспаление на мускули ќе олабавам, ќе тренирам ДОМИНО.:pos2:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Јас тренирав порано гимнастика и се откажав,не сакав да одам на натпревар,срам ми беше пред толку луѓе.
Инаку многу сакав да тренирам карате,ама мојте не ме пуштаа,не знам зошто :(
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Почнав со гимнастика, па тенис едно 7 години [ццц се каам зошто се откажав, ко знам оти можев да успеам, (и другите знаеја, никој не ме посочил)]сеа веќе 3 години одбојка, нешто баскет ме влече ама ми стои касно на 16 год, да мењам спортот, шо утре другиден може професија да ми стане ( за воа одбојката зборам ). :) јбг
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Па тренирам Одбојка веќе 6 години ... страшно многу страшно ја сакам одбојкатааа , у последно време немам тренирано 2 до 3 месеца :( :( :( :icon_frow
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Тренирам Кошарка, а би сакал да тренирам Пинг-Понг:helou:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Тренирав порано , ко копиљ карате...
 
Член од
6 април 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
Treniram kosarka 4 godini i u isto vreme vaterpolo 1 godina dva sporta istovremeno 9 treninga nedelno se na se ama toa e jako u sekoj slucaj!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom