Што имате тренирано, тренирате или би сакале да тренирате?

Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
Pa porano trenirav fudbal edno 5 godini, a sega se zanimavam so futsal (mal fudbal) kako i da e vo top forma sum:vozbud:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Тренирам кошарка, но мерак ми е и рагби да тренирам
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
И јас би сакал да тренирам рагби :vozbud: воопшто не е глуп спорт :baeh:
 
П

Паган-др

Гостин
Тренирав кошарка 3,5 (три ипол) години. Сеа тренирам безбол во клубот Vermont Lake Monsters.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Прво пинг понг, месец два, за од 6 одд до 1 година да тренирам одбојка интензивно. Сега сум рекреативец!
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
Pa imam trenirano Odbojka 8-9 godini i amaterski i profesionalno sega ke po4nam da igram i za fakultet jas mislam deka odbojkata e naj intelegentna igra vo celiot svet.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Јас тренинрам и понатаму ке тренирам КОШАРКА!Ја сакам кошарката уште коа бев мал:)Сеа немам тренинзи одмараме:toe:И ке почнеме у вторник Yes:) А и сакам да играм у некој боље тим као Вардар.Струмица:)
 
N

NeMiRnA

Гостин
Тренирав аикидо и планирам да продожам,само да се прилагодам на факултетов.
Забораив да спомнам и тенис...за релативно кратко време добро ми идеше,со добри резултати ама...незнам зошто не продолжив,најверојатно затоа што е скап спор,а и кај нас нема услови.
 
S

SSS-Stolica

Гостин
RODEN FUTBALER SUM ALI IAM TRENIRANO PLIVANJE I BI SAKAL DA TRENIRAM AMA TERMINITE NE MI ODGOVARAAT
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Тренирав ракомет 6 години но поради повреда на коленото бев спречен да продолжам.
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
fudbal treniram i igram veke 7 god profesionalno za fk podmocani vo opstinska liga najaki sme i se spremame za vo region ako ima pari
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Фудбал имам највеќе тренирано и сакам повторно и ќе тренирам :):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom