Што играте во моментов

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Првата ќе се Џек Сперува, втората златен CDkey :D
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.055
Поени од реакции
12.533
Првата ќе се Џек Сперува, втората златен CDkey :D
Првата е за сите пари.Одамна не сум играл толку добра игрица.
Ја чекам(а ќе почекам баајги изгледа :D) да ја гагнам на instantgaming за пола цена.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Првата е за сите пари.Одамна не сум играл толку добра игрица.
Ја чекам(а ќе почекам баајги изгледа :D) да ја гагнам на instantgaming за пола цена.
За АОЕ 4, на CDkeys Deluxe ја земав за 42.99е, додека на инстант беше 53e.

Кога се работи за игри со коли, повеќе сум за симулации. F1, Dirt Rally (1-2), Gran Turismo, а би ја пробал и Мотоспорт, ама нема абер за нова мислам, a старата го достигнала таканаречениот "end of life".
 
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
8 ball билијард на телефон, cs 1.6 понекад една рунда - две ( КАНТЕР СТРАЈК ) и спортска кладилница за викенд.

Инаку би купил телевизор од 2000 евра и сони 5ка и 10те најдобри игри у моментов и би поврзал тоа со сараунд све цела соба и би играл, али треба многу кешарац за тоа.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
ltvgCLzKCxNztM21sqLdE9i5.jpg


Потребни се неколку саати за да навлезеш, ама после тоа станува интересна, кога знаеш точно што играш. Интересен концепт, иако не е некој предизвик и може лабаво да се помине затоа што те водат цело време до следниот чекор. Двајцата главни актери се одлични.
 
O

onefifty

Гостин
Ја земав цела Метро франшиза на Стим, се надевам ќе уживам, сакав да сменам малце жанр и да играм нешто што ќе одговара на мртвово време надвор, се надевам сум направил добар избор. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom