Што играте во моментов

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
47
Јас играм Medal of Honor Pacific Assult ... доста добра е 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Ja igram Pro Evolution Soccer 4,mu ja preporachuvam na sekoj shto saka fudbalski igri neka ja proba .Odlichna e.
 
Член од
20 март 2005
Мислења
163
Поени од реакции
1
Gizo напиша:
Ja igram Pro Evolution Soccer 4,mu ja preporachuvam na sekoj shto saka fudbalski igri neka ja proba .Odlichna e.
наи-добрата фудболна игра до сега
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.092
Јас играм Need for Speed, ама онака.. рекреативно.
Не сум забеган ко вас! :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
47
Абе игра некој од вас Тотал Клуб Менаџер ??? (2003,2004) ????
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Football Manager 2005.Najbolji manager.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
47
Ја неам играно таа ... него ај дај ми линк од кај можам да ја симнам ??? Ме нервира eMule-то ќе треба 16 дена да ја симињам 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
StenmarC напиша:
Ја неам играно таа ... него ај дај ми линк од кај можам да ја симнам ??? Ме нервира eMule-то ќе треба 16 дена да ја симињам 8)

Ja neam takov link.
 
Член од
23 март 2005
Мислења
284
Поени од реакции
2
Collapse 2, ne e nisto posebno. Ja biva za utepuvanje vreme.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Dali ste gi igrale Sven XXL i Catch the Sperm 2.Stari se edno godina, dve ama zakon igri.!!!!!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.096
Поени од реакции
34.092
Gizo напиша:
Dali ste gi igrale Sven XXL i Catch the Sperm 2.Stari se edno godina, dve ama zakon igri.!!!!!!!
Ова е некоја заебанција или? :lol:
Не, не сум играл ни една игра од тие, каде може да ги најдам?
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
47
Gizo напиша:
Dali ste gi igrale Sven XXL i Catch the Sperm 2.Stari se edno godina, dve ama zakon igri.!!!!!!!
Ова имињава повеќе на наслови на порно филмови ми личат :P 8) :P
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
StenmarC напиша:
Gizo напиша:
Dali ste gi igrale Sven XXL i Catch the Sperm 2.Stari se edno godina, dve ama zakon igri.!!!!!!!
Ова имињава повеќе на наслови на порно филмови ми личат :P 8) :P

Ne be zakon igri.Samo neznam kade mozhe da se najdat, ja gi najdov od drugar.Pobarajte gi negde na internet, mali se ama vredi da se vidat.Imaat neverojatno originalen humor.Pobarajte gi nema da zazhalite. :!:
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Gizo напиша:
Ne be zakon igri.Samo neznam kade mozhe da se najdat, ja gi najdov od drugar.Pobarajte gi negde na internet, mali se ama vredi da se vidat.Imaat neverojatno originalen humor.Pobarajte gi nema da zazhalite. :!:
Ако ја немаш на ЦД играта, само спакувај ја добро целата мапа кај што ти е инсталирана играта и закачи ја на интернет. Ние после ќе се снајдеме :D
За Upload овде: http://s29.yousendit.com
кога, ќе заврши со закачувањето, пушти линк овде и да се размаваме и ние :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom