Што играте во моментов

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од StenmarC, 25 март 2005.

 1. eTr0xX

  eTr0xX

  Член од:
  16 јануари 2009
  Мислења:
  241
  Допаѓања:
  113
  Pubg, Assassin's Creed Origins :cool:
   
  На Red John му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  9.270
  Допаѓања:
  5.523
  Fifa 2018 i NBA 2k18 LIVE na PS4. Samo toa.

  Ako ima nekoj expert u ovie igri, neka mi pishe slobodno PP.
   
 3. kamion203

  kamion203

  Член од:
  26 јули 2012
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  93
  armored core 3 (ps2), многу тешка игра инаку ист гејмплеј, забавна игра.
   
 4. kamion203

  kamion203

  Член од:
  26 јули 2012
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  93
  diablo 2 играва ја играв со другар преку evolve многу забавна игра иако знае да биде тешка повремено, ми се допадна играва.
   
  На bleys му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ilz

  ilz

  Член од:
  15 октомври 2013
  Мислења:
  1.974
  Допаѓања:
  775
  CS 1.6 :cool:
   
  На Del Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  6.741
  Допаѓања:
  13.432
  Има ли некој шо игра xcraft?
   
 7. kamion203

  kamion203

  Член од:
  26 јули 2012
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  93
  да не користи некој тука parsec?
   
 8. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  17.124
  Допаѓања:
  35.915
  [​IMG]
   
  На Професор.Балтазар, Aleksandar91, mkgunner и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  23.524
  Допаѓања:
  28.051
  New 3DS имаш?

  Revelations е бољата. Mercs е полошата.(y)
   
 10. fidanmk

  fidanmk

  Член од:
  30 септември 2011
  Мислења:
  2.120
  Допаѓања:
  1.685
  Red Crucible Firestorm :zloo:
  [​IMG]
   
 11. vntonio

  vntonio

  Член од:
  11 февруари 2018
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  23
  FIFA 18, GTA V, Far Cry 5
   
 12. _BerzerkeR_

  _BerzerkeR_

  Член од:
  29 март 2013
  Мислења:
  2.502
  Допаѓања:
  2.148
  Идемо на повеќе адреналин ... :D

  [​IMG]
   
  На fidanmk и wot им се допаѓа ова.
 13. zokizoze

  zokizoze

  Член од:
  7 септември 2010
  Мислења:
  1.045
  Допаѓања:
  1.103
  god-of-war-4-featured-image-768x432.jpg
   
  На _BerzerkeR_ му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Kuz

  Kuz

  Член од:
  9 април 2017
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  63
 15. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  7.330
  Допаѓања:
  7.900

Сподели преку: