Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Жените кај мажите:
Забележуваат дека ние сме најглупите нешта на Светов.
Забележуваат дека можат да не ебавет како шо сакаат.
- l l - додека се со нас, можат да сакаат и други.
- l l - ќе не убедат дека се секогаш они во право.

Мажите кај жените:


и


(фармерките...NOT!)
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
ima malce vistina vo pogorniov post:):):) no ne e i sekogas taka ,., sega pa vo ova moderno vreme se e povekje od interes i za vrski i brakovi....
no sepak ima i d dvata pola koj sto gleda karakter n acicki i gzovi tuku FACA prvo i stav , drzenje i da e ok so razbiranje i muabet.....:))
 
Член од
24 ноември 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
Жените кај мажите:
Забележуваат дека ние сме најглупите нешта на Светов.
Забележуваат дека можат да не ебавет како шо сакаат.
- l l - додека се со нас, можат да сакаат и други.
- l l - ќе не убедат дека се секогаш они во право.

Мажите кај жените:


и


(фармерките...NOT!)
Е сега и ти што не направи,безчувствителни чудовишта,не се сите девојки такви.Таман работа да беа сите такви немаше тогаш љубов да постои.А нормално ваму-таму се наоѓа по некоја таква кучка.:pipi:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Ne znam zoshto, ama imam nekoe chustvo deka 90% od devjkite prvo go zabelezuvaat gzot kaj mazot! Ne znam shto ke im e, stvarno? Mozda radi shto praichnikot stoi tamu A? Ama znam deka chustvoto e obostrano, so toa shto jas go baram 'pokritieto'!:pos2::smir:
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
40
Поени од реакции
1
Најважен ми е карактерот! Нормално, сакам да изгледа убаво, да е среден, да има смисла за хумор...
И доста важно ми е да има убави нокти:smeshko:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.694
Поени од реакции
13.332
Очите (боја и форма)... Не знам зошто но прво е тоа што вака прво ми паѓа на очи :pos:. Потоа карактерот. Кога ќе запознам некоја девојка често и правам психоанализа во себе.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Прво ја гледам позадината



Па однапред како е

 
Член од
28 август 2007
Мислења
308
Поени од реакции
8
Јас кај девојките прво гледам да и се средени прстите-ноктите,да не се гризани па да и бидат ко кебапи,а и палецот на ногата по можност да е убав,правилен,не со колчки.:pos2:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Ja gledam nasmevkata i toa kolku e sreden...zabite mi se bitni:icon_lol: vo sekoj slucaj,kosata mmm i tolku teloto e menlivo ma da gleam i telo ne nekoj odreden del ama gledam:icon_lol:
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Жените кај мажите:
Забележуваат дека ние сме најглупите нешта на Светов.
Забележуваат дека можат да не ебавет како шо сакаат.
- l l - додека се со нас, можат да сакаат и други.
- l l - ќе не убедат дека се секогаш они во право.
)
Па ако имаш ти такви карактеристики, па тоа да го гледаат кај тебе...срам да ти е...предавник.....
брат ако ти си алфа мажјак веруј ми нема да те ебаваат како сакаат.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Додека бев помлада гледав исклучиво во усните, ако се полни, големи, автоматски дечкото ми се допаѓа ... денес почнувам да гледам и во конструкција, висок голем дечко, по можност со негувана брада и пред се неопходно ... сини очи.:smiz:
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
241
Поени од реакции
5
прво висина мора да е висок над 185, да има убави црти и слатко стегнато газе:toe:
 
D

Delux

Гостин
Додека бев помлада гледав исклучиво во усните, ако се полни, големи, автоматски дечкото ми се допаѓа ... денес почнувам да гледам и во конструкција, висок голем дечко, по можност со негувана брада и пред се неопходно ... сини очи.:smiz:
Си се преценила,веројатно мислиш дека си воздрасна и оформена личност...твоите критериуми се релативно скромни.очекувано е за девојче со 17години да има пред себе еден фиктивно залислен маж со сини очи по шо нели тоа е неопходно кај твоите критериуми,а неопходноста е потреба,желбата е нешто по-различно.
Ќе се сложам дека заслужуваш еден таков:smir:
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Си се преценила,веројатно мислиш дека си воздрасна и оформена личност...твоите критериуми се релативно скромни.очекувано е за девојче со 17години да има пред себе еден фиктивно залислен маж со сини очи по шо нели тоа е неопходно кај твоите критериуми,а неопходноста е потреба,желбата е нешто по-различно.
Ќе се сложам дека заслужуваш еден таков:smir:
Можно е да сум се преценила, не велам не, во никој случај не мислам дека сум оформена личност, додека критериумите кои се наведени ... го задоволуваат само физичкиот аспект.
Сепак не се заљубуваме во телото, или да?:smiz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom